Zapowiedzi komputerowego remake’u gry planszowej Blood Bowl towarzyszyło sześć grafik. Wszystkie znajdziecie w naszej galerii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Śmieszne to to. . . przypomina mi się taka stara gra. . . e. . . nie przypomnę sobie ale biegało się jak w rugby + używanie broni itp. Takich gier brakuje – takich z jajem, takich z czystym funem (ależ rym).

  2. musio : Jesli ta stara gra byla w turach to prawdopodobnie wlasnie byl to Blood Bowl. Wlasnie tez mi takich gierek brakuje, bo tego bylo mnostwo kiedys. . I nie chodzi mi o to, ze chcialbym strzelanki w 2d, czy powrot do starych technik. Szkoda, ze wraz z przejsciem w „fotorealistyczne” 3d chyba rzadziej robi sie na PC cos z niepowaznymi okolicznosciami akcji, cos dla jaj i bez dbania o pewien stopien realizmu. Nawet niby-nastepca Theme hospital jest juz bardziej realistyczny. A na screenach to chyba krasnoludy sa za duze w stosunku do rywali, ale moze to tylko mi sie wydaje. .

  3. Świetnie. . . . Czekałem na tą grę od lat. . . Chociaż przyznam się, że straciłem nadzieję wydania Bllod Bowla już dawno. . . W Polsce planszówke wydała SFERA pod tytułem TROLL FOOTBALL. Była to moja ulubiona gra planszowa. . . Teraz, będę mógł pohasać trollami,krasnoludami,elfami itd. . . . Zabawa będzie na pewno wyśmienita. . . Gratulacje dla producenta za odwagę wydania zapomnianego tytułu oraz za tryb rozgrywki turowej. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here