Właśnie dziś Red Dead Redemption debiutuje na rynku amerykańskim. Już w najbliższy piątek gra powinna mieć premierę w Polsce, jednak w oficjalnym planie wydawniczym rodzimego dystrybutora, firmy Cenega, produkcja Rockstar wciąż nie posiada sprecyzowanej daty. Na razie w ramach oczekiwania zachęcamy do obejrzenia poniższej porcji gameplayu:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Nigdy nie byłem fanem Bonanzy, Johna Wayne’a i innych bohaterów jego pokroju, ale gra robi wrażeni i coś mi się wydaje że trafi do mojej kolekcji:). Mam tylko nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z GTA4 gdzie wiecznie byłem zmuszany do działania według jednego schematu typu- jedź tu pogadaj z tym i zabij tego. Wiem, że ten rodzaj gier opiera się na tego typu rozgrywce, ale w RDR liczę na troszkę bardziej zróżnicowane misje. Trzeba też przyznać, że sam temat dzikiego zachodu jest całkiem fajną odskocznią od tego czym nas ostatnie czasy karmią developerzy.

  2. Sam tych klipów nie widziałem, ale podobno w dwu-częściowym Guns, Games & Girls znajdują się spoilery. Jak ktoś jest na tyle odważny i się nie boi, to radzę oglądać z ręką na myszce i kursorem na pauzie. ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here