Ostatnio mogliśmy obejrzeć ciekawy zwiastun (z polskimi napisami) Buntu Ludzkości. A teraz mamy dla was 25 minut wideo z samej gry. Materiał podzielono na dwie części. W pierwszym możemy zobaczyć animację, której fragmenty już wcześniej twórcy wykorzystali w kilku zwiastunach. Ciekawie robi się w 1:52 – tu zaczyna się właściwa rozgrywka. Obserwujemy jak Adam Jensen wędruje ulicami miasta, terroryzuje przechodnia(!). Mamy tez fragment rozmowy z NPC, który bardzo przypomina konwersacje te znane z gry Mass Effect. W wideo numer 2 mamy natomiast nieco akcji.

Po tej prawie półgodzinnej sesji widać, że nowy Deus Ex będzie prawdziwą gratką dla fanów Cyberpunka.

Oglądajcie – naprawdę warto!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Cyberpunk pełną gębą. Wielka metropolia, deszcz, neony, azjaci. Myślę, że Gibson się uśmiechnie jak to zobaczy. Nie mogę się doczekać. Zwłaszcza, że dwójka jest zbyt uproszczona, a jedynka już ciutkę za brzydka(chyba nic się tak szybko nie starzeje jak grafika 3d).

  2. Tylko że to ten sam gameplay który wiele razy pokazywali. Mówię o przeróżnych drogach i możliwościach przejścia gry to czemu za każdym razem pokazują tą samą?

  3. Jako fan jedynki i konserwatywny (prymitywny?) gracz, ponarzekam sobie trochę. Nie podoba mi się wygląd tej gry – nie chodzi o jakość grafiki, ale nazbyt futurystyczny design. Nie podoba mi się przyleganie do ścian i związany z nim widok zza pleców bohatera – rzecz całkiem zbędna. Nie podoba mi się walka wręcz. Właściwie to nie podoba mi się BRAK walki wręcz. Mam rzecz jasna nadzieję, że gra będzie dobra i się spodoba Może nawet mnie, w co jednak z każdym kolejnym materiałem coraz bardziej wątpię.

  4. hong mój kolega ujął to podobnie tylko dodał jeszcze na koniec tak, że ogólnie nie podobają mu się te elementy z Final Fantasy XIII 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here