Rozpatrzeniem „zażalenia” zajmie się sąd w Fort Lauderdale na Florydzie. Jeśli gigant z Redmond przegra tą batalię to będzie musiał wypłacić pięć milionów dolarów na rzecz „poszkodowanego”, który nie mógł grać w swoją ulubioną grę Madden NFL 07.

Już wszystko wiecie – w całej sprawie chodzi o porysowane płyty z grami, które rzekomo niszczą się od zwykłego odtwarzania ich w konsoli. Zdaniem oskarżyciela, „Microsoft umyślnie zaprojektował i skonstruował mechanizm sterujący laserem w konsoli tak, by ten dotykał i rysował płyt w chwili, gdy są używane w normalnych warunkach zgodnie z zaleceniami producenta”.

Jako dowód w tej sprawie posłuży materiał filmowy wyemitowany w niderlandzkim programie telewizyjnym Kassa. Asterix powiedziałby w tym przypadku „Ale głupi ci Amerykanie”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

 1. Coś takiego możliwe jest tylko i wyłącznie w kraju zamieszkanym przez ludzi, którzy nie potrafią wymienić państwa, którego nazwa zaczyna się na „U”.

  • Coś takiego możliwe jest tylko i wyłącznie w kraju zamieszkanym przez ludzi, którzy nie potrafią wymienić państwa, którego nazwa zaczyna się na „U”.

   OMFG! X____XO tym akurat nie slyszalem. Widzialem tylko filmik, na ktorym amerykanscy przechodnie zastanawiaja sie, ktoremu krajowi nalezy wypowiedziec wojne. I niezaleznie od tego jaki kraj podaja, to na mapie i tak wskazuja Australie. . .

   • OMFG! X____XO tym akurat nie slyszalem. Widzialem tylko filmik, na ktorym amerykanscy przechodnie zastanawiaja sie, ktoremu krajowi nalezy wypowiedziec wojne. I niezaleznie od tego jaki kraj podaja, to na mapie i tak wskazuja Australie. . .

    To była cała seria takich filmików. Niestety jednak, śmieszne to one są przez pierwsze 20 sek, po tym czasie stają się przerażające niczym najlepsze powieści Kinga.

 2. Dokładnie. USA jest zakrecone na MAKSA ludzie nie wiedza juz jak maja pieniadze zzerac od firm a zysk na tym maja tylko ADWOKACI. Dziekuje ze mieszkam w EUROPIE

 3. W Stanach Zjednoczonych Kretynów można pozywać dosłownie za wszystko i jest spora szansa na odszkodowanie. A im więcej kasy ma pozwana firma, tym lepiej.

 4. Przy czytaniu takich newsów to pozostaje mi tylko zgodzić się z Einsteinem i jego stwierdzeniem o „głupocie ludzkiej”~~

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here