Serwis Game Politics napisał, że firma Take-Two wydawca Manhunt 2 opublikowała oświadczenie, z którego dowiadujemy się kto dopuścił do pojawienia się pirackiej wersji gry w sieci. O dziwo był to pracownik europejskiego oddziału Sony. Oczywiście w tym przypadku chodzi o byłego pracownik firmy. Japońska korporacja zwolniła go zaraz po tym jak przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Do sieci trafiła testowa wersja najnowszej produkcji Rockstar z Playstation 2, przeznaczona dla systemu PAL. Wersja ta nie została pocięta przez bezlitosne ostrze cenzury.

W tej chwili nie wiadomo jeszcze co grozi byłemu pracownikowi Sony. Mamy jednak nadzieję, że kara będzie surowa i da do myślenia osobom kradnącym cudzą własność intelektualną. Zabawne a w zasadzie tragiczne jest to, że Manhunt 2 znalazł się w sieci z powodu osoby, która teoretycznie powinna szanować efekty cudzej pracy. W końcu każdego dnia zajmowała się elektroniczną rozrywką, którą jak można się domyślać powinna darzyć dość ciepłymi uczuciami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Ja się do końca nie dziwię jego postępowaniu. Zrobił dobrze, jeżeli ktoś chciał zagrać w „nieokrojoną” wersję, a nie ma do niej innego dostępu, jak tylko sieć. Oczywiście dużym kosztem, bo sam potępiam piractwo.

  • syf, bród i złodziejstwo. . . całe sony

   no jasne jasne, SONY śmierdzi, MS rządzi? . . . ehh , żenujące. . . W każdej rodzinie, miejscu pracy itd. znajdzie sie jakaś czarna owca!

   Ja się do końca nie dziwię jego postępowaniu. Zrobił dobrze, jeżeli ktoś chciał zagrać w „nieokrojoną” wersję, a nie ma do niej innego dostępu, jak tylko sieć. Oczywiście dużym kosztem, bo sam potępiam piractwo.

   W pewnym sensie racja, gdyby nie ten gość to nie można by było pograć w wersje bez cenzury bo pewnie TA okroiłaby strasznie wyjściową gierkę. . .

   • no jasne jasne, SONY śmierdzi, MS rządzi? . . . ehh , żenujące. . . W każdej rodzinie, miejscu pracy itd. znajdzie sie jakaś czarna owca!

    mylisz sie. . . bardziej od sony nie lubię . . . M$ . . . cała ta zabawa w nextgen już obecnie jest farsą. . . a miało starczyć na dziesięć lat :E Faktem jest ze sony zawsze kradło a M$ zawsze wykupywał i obie firmy sztucznie zbudowały coś co teraz nazywają legendą . . . Jak pobędą na rynku tak długo jak Nintendo to sie może zastanowię ale w tej chwili są śmiesznymi straszakami które głównie sie odgrażają.

 2. A ja myślałem, że opalen to normalny człowiek, który uwielbia X360. Zawsze starał się pisać normalne komentarze. Ale widzę, że wyszło szydło z worka. Najpierw komentujesz wypowiedzi fanboyów, a potem sam takie fanboyskie wypowiedzi piszesz. Oj nieładnie, nieładnie. . .

  • A ja myślałem, że opalen to normalny człowiek, który uwielbia X360. Zawsze starał się pisać normalne komentarze. Ale widzę, że wyszło szydło z worka. Najpierw komentujesz wypowiedzi fanboyów, a potem sam takie fanboyskie wypowiedzi piszesz. Oj nieładnie, nieładnie. . .

   krytyka oparta o fakty to nie fanboystwo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here