Japońskie Sony zapowiedziało, że już na początku marca tego roku do sklepów trafią kolejne wersje kolorystyczne konsoli PSP. W sumie na fanów elektronicznej rozrywki czekać będą aż cztery odświeżone urządzenia. Pierwsze z nich zostaną udostępnione graczom piątego marca. Od tego dnia będzie można nabyć kieszonsolkę w kolorach Vibrant Blue i Radiant Red. Wyceniono ją na 19,800 jenów (mniej więcej 223 dolary).

Dwa tygodnie po ich premierze zobaczymy jeszcze PSP w kolorach Bright Yellow oraz Spirited Green. Te jednostki będą sprzedawane w tej samej cenie. Dla osób pragnących nabyć bardziej rozbudowane zestawy przygotowano także tzw. Value Pack. Po zapłaceniu 24,800 jenów będziemy mogli pójść do domu z kartonem, w którym znajdziemy konsolę, zasilacz, kartę pamięci (4GB) oraz pokrowiec i „pasek” w jednym z świeżych kolorów. Nowe jednostki możecie obejrzeć na miniaturce obok naszego newsa. W tej chwili nie potrafimy jednak powiedzieć czy i kiedy zobaczymy je w Europie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Rozumiem, że to wersja 3000, bo w tekście nic o tym nie ma. W każdym razie nie mam czego żałować- dobrze, że nie ma „f**king pink”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here