O ile rynek gier na komórki z roku na rok ma się coraz lepiej, to łączenie telefonów z konsolami do tej pory nie wychodziło nikomu rewelacyjnie. Pamiętacie jeszcze Nokia N-Gage? Pomimo tego w sieci pojawiły się wczoraj plotki na temat PlayStation Phone. Ich źródłem był Economic Times of India. Redakcja tegoż powoływała się na słowa Jim’a Ryan’a przedstawiciela Sony. Miał on powiedzieć: „PlayStation już odniosło sukces podobnie jak Sony Ericsson. Połączenie sił obu marek brzmi całkiem prawdopodobnie”.

Już dziś jednak japońska firma odpowiedziała, że słowa Ryan’a zostały wyjęte z kontekstu. Według przedstawicieli Sony nie trwają prace nad stworzeniem PSPhone. Takie informacje znajdziemy na łamach serwisu GamesIndustry Biz. Sami musimy więc odpowiedzieć sobie na pytanie czy w niedalekiej przyszłości urządzenie pojawi się na rynku. Nam wydaje się, że mimo wszystko tak.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. Może powstanie SE dedykowany grom, ale komórko-konsola. . . ? Nie, bo PSPphone wchodziłby niebezpiecznie w rynek handheldów, a co za tym idzie, obniżałby sprzedaż PSP.

  • Jeśli dzięki temu urządzeniu cena PSP ma spaść, to jestem jak najbardziej za.

   Święte słowa. . . zawsze będzie można opcje GSM wyłączyć 🙂

  • Jeśli dzięki temu urządzeniu cena PSP ma spaść, to jestem jak najbardziej za.

   No ja jestem za. Ja myślę, że to będzie coś w podobie do PSP, tylko z możliwością dzwonienia i wysyłanaia smsów 😉

 2. Pomysl moim zdaniem niezly. Polaczenie k800i z PlayStation Portable? Jestem jak najbardziej za. Widze tylko dwa potencjalne problemy. Pierwszy to na pewno kosmiczna kasa, ktorej Japonczycy zażądaliby za takie cacko. A drugi to. . . rozmiar. Takie monstrum pewnie byloby jeszcze wieksze i ciezsze niz Nokie Nseries. Sam ekran w PSP jest wiekszy niz niejeden telefon ;]

 3. Od jakiegos czasu kraza sluchy o telefonie Sony, ktory analogicznie do Walkmanow mialby sie nazywac PlayStation. Byc moze niedlugo stanie to sie faktem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here