skup książek - Kraków

Czytanie książek niesamowicie rozwija wyobraźnię i poszerza nasze słownictwo. Miłośnicy czytania doskonale wiedzą jak trudno pomieścić wszystkie książki w mieszkaniu. Istnieje proste rozwiązanie, które pozwoli nam na zakup nowych egzemplarzy. Skorzystaj z oferty skup książek – Kraków i zyskaj dodatkową przestrzeń na książki!

Jak sprzedać książki do skupu książek – Kraków?

Cały proces sprzedaży przebiega bardzo sprawnie. Na początek wybierz książki, które chcesz sprzedać. Najlepiej wybrać te, które mniej przypadły nam do gustu, gdyż łatwiej się z nimi rozstać. W kolejnym kroku wystarczy wejść na stronę internetową skupu i wpisać numer ISBN. Po chwili ukaże nam się cena, którą skup zaoferuje nam za dany egzemplarz. Warto pamiętać, że minimalna kwota transakcji to 40 zł, dlatego lepiej naszykować sobie kilka książek. Gdy uzbieramy minimalną kwotę, możemy przejść do wyboru formy wysyłki.

Jakie formy wysyłki mamy do wyboru?

Gdy zdecydujemy się sprzedać książki i pomyślnie przejdziemy przez poprzednie etapy, mamy do wyboru dwie formy wysłania naszej paczki. Pierwszym z nich jest samodzielna wysyłka. Wybierając to rozwiązanie, możemy liczyć na zwrot kosztów w wysokości 7 zł. Drugą formą wysyłki jest kurier, który jest w pełni opłacony przez skup. Jedyne co musimy zrobić to zapakować książki i oczekiwać kuriera.

Kiedy otrzymam zapłatę za książki?

Gdy przesyłka trafi do skupu, w pierwszej kolejności musi zostać zweryfikowana. Podczas weryfikacji pracownicy sprawdzą czy ilość zadeklarowanych książek się zgadza, a także czy wysłaliśmy odpowiednie tytuły. Po pomyślnej weryfikacji w ciągu 24 godzin pieniądze zostaną przelane na wskazane przez nas konto. Jeśli wyrazimy taką chęć, skup może przekazać naszą należność na rachunek bankowy wybranej fundacji charytatywnej.

Czy skup książek posiada też opcję kupowania?

Oczywiście, że tak! Skup książek posiada szeroką ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy dostęp do wielu kategorii takich jak: kryminały, biografie, romanse i wiele innych. Podczas wyboru możemy maksymalnie spersonalizować nasze wyszukiwanie. Korzystając z filtrów, jesteśmy w stanie ustawić maksymalną cenę, która nas interesuje. Dodatkowo możemy przeglądać książki o konkretnym rozmiarze lub te, które posiadają konkretny rodzaj okładki np. miękką. Co więcej, jeśli posiadamy ulubionego autora lub wydawnictwo, możemy zaznaczyć to w opcjach wyszukiwania. Dzięki tym możliwościom, wyszukiwanie odpowiedniej książki jest bardzo łatwe. Przekonaj się sam i zyskaj nowe skarby w swojej domowej biblioteczce!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here