Szukasz profesjonalnego sprzętu? Przetestuj tablet Galaxy Tab S7

Obecnie tablety stały się równie popularne jak komputery czy smartfony. Mają niezliczoną ilość funkcji, można na nich pracować, grać czy robić nimi zdjęcia. Ich jakość i możliwości znacznie się od siebie różnią. Od niedawna na rynku pojawił się tablet Galaxy Tab S7 – nowość, która niewątpliwie przypadnie do gustu nawet tym najbardziej wymagającym użyt-kownikom.

Tablet Galaxy Tab S7 to jeden z najnowszych produktów marki Samsung, który niewątpliwie pokona konkurencję swoją jakością i niezawodnością. Zastosowane w nim technologie i liczne funkcje, z których można korzystać, z pewnością zrewolucjonizują rynek tabletów.

Niezawodny i większy

Tablet Galaxy Tab S7 ma najbardziej zaawansowany wyświetlacz (Super AMOLED), jeśli chodzi o tego typu sprzęty. Do wyboru są dwa rozmiary ekranu – 11 cali lub, jeśli ktoś preferuje większy sprzęt, tablet Galaxy Tab S7+ ma 12,4 cala. W obu przypadkach mamy do czynienia z bardzo czułym wyświetlaczem, który dostosowuje częstotliwość odświeżania do treści, czym sprawia, że bateria się tak szybko nie zużywa w trakcie przewijania czy oglądania. Tablet Galaxy Tab S7 ma 500 nitów, jeśli chodzi o jasność, i przyznano mu Certyfikat Niskiej Emisji Niebieskiego Światła. Z kolei tablet Galaxy Tab S7+ ma Certyfikat Ochrony Wzroku, dzięki czemu nawet częste używanie sprzętu nie szkodzi zdrowiu.

Nowy tablet Samsung gwarantuje nie tylko krystalicznie czysty obraz, ale i doskonały dźwięk. Ma wbudowane cztery głośniki dostrojone przez Dolby Atmos i AKG. To sprawia, że oglądanie filmów czy słuchanie muzyki na tym sprzęcie staje się czystą przyjemnością.

Koniec z zacinaniem się i przerywaniem – szybki tablet od Samsung

Wielu miłośników tabletów skarży się na przerwy w oglądaniu ulubionych filmów, programów czy teledysków. Tablet Galaxy Tab S7 i tablet Galaxy Tab S7+ pozwalają na ciągłe oglądanie treści z serwisu YouTube i to bez reklam przez cztery miesiące. Wszystko dlatego, że każdy użytkownik dostaje na ten okres bezpłatny pakiet YouTube Premium.

Nowy tablet Samsung został też wyposażony w najszybszy procesor w historii wszystkich tabletów Galaxy. Inteligentny oraz intuicyjny chipset daje niewielkie opóźnienie, więc na sprzęcie można spokojnie grać nawet w gry pełne akcji czy robić kilka rzeczy jednocześnie. Jest to szybki tablet, a nawet jeden z najszybszych obecnie dostępnych na rynku.

Dzięki nowoczesnemu procesorowi tablet Galaxy Tab S7 może korzystać z hiperszybkiej sieci 5G, która umożliwia jeszcze szybsze przesyłanie strumieniowe czy pobieranie plików. Wszystko będzie trwało dosłownie chwilę.

Wytrzymała bateria

Jednym z najczęstszych problemów, które pojawiają się w nowoczesnych sprzętach, jest bateria. Zazwyczaj dość szybko się wyczerpuje, przez co urządzenia trzeba często ładować. Tablet Galaxy Tab S7 ma wbudowaną bardzo pojemną baterię, dzięki czemu można korzystać ze sprzętu nawet przez cały dzień, nie martwiąc się, że się nagle wyłączy. Nowy tablet Samsung ma oprócz tego ładowarkę z superszybkim doładowaniem, więc ładowanie urządzenia trwa znacznie krócej niż zazwyczaj.

Nowoczesny, szybki tablet Galaxy został też wyposażony w rysik S Pen, który w Clip Studio Paint pozwala tworzyć niezwykłe ilustracje, komiksy i rysunki. Warto wspomnieć, że zainstalowana w sprzęcie aplikacja na system Android jest darmowa aż przez pół roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here