Akcesoria domowe

Sprzątanie i wykonywanie domowych obowiązków bywa czasochłonne i wymaga wiele pracy. Na szczęście, na rynku pojawia się coraz więcej akcesoriów i gadżetów, które skutecznie pomagają w tym niezbyt przyjemnym procesie doprowadzania domu do porządku. Przedstawiamy 3 rozwiązania, dzięki którym Twoje mieszkanie będzie błyszczeć – a Ty nie spędzisz długich godzin na walce o czyste i uporządkowane mieszkanie.

Pokrowiec na deskę do prasowania

Ten niepozorny gadżet sprawi, że prasowanie będzie szybsze i bardziej komfortowe. Pokrowiec na deskę wyposażony jest w tytanową powłokę, dzięki której para oraz ciepło wydobywające się z żelazka odbija się, dzięki czemu możliwe jest jednoczesne prasowanie obu stron ubrania. Skraca to czas, który poświęcasz na tę żmudną czynność o połowę. Jest to gadżet, który sprawdzi się równie dobrze w przypadku żelazka parowego, jak i klasycznego.

Ściągaczka do kabiny prysznicowej

Kamień oraz zacieki na kabinie prysznicowej to zmora każdej osoby ceniącej sobie czystość i schludność swojego domu. Walka z nimi jest trudna i wyczerpująca. W wypełnianiu tego przykrego obowiązku pomoże Ci ściągaczka – wystarczy, że po każdym użyciu prysznica użyjesz ściągaczki, która zbierze krople wody i mydlin zebrane na kafelkach oraz szybie. Dzięki temu zacieki i kamień nie będą w ogóle powstawały, dzięki czemu odejdzie Ci jeden z przykrych domowych obowiązków. Wykonane z wysokiej jakości materiałów ściągaczki znajdziesz na stronie sklepu Leifheit.

Szczotka z teleskopowym drążkiem

Męczy Cię usuwanie kurzu oraz pajęczyn, które gromadzą się na najwyższych półkach i ścianach? Zainwestuj w szczotkę z teleskopowym drążkiem, który umożliwi Ci dotarcie nawet do najbardziej niedostępnych zakamarków. Dodatkowo takie szczotki mają kształt trójkąta, dzięki czemu świetnie wyczyszczą wszelkie narożniki.

Takie niepozorne gadżety jak pokrowiec na deskę do prasowania, ściągaczka czy też trójkątna szczotka z regulowanym drążkiem może znacząco poprawić Twój komfort podczas sprzątania. Pomóż sobie w codziennych obowiązkach i kup gadżety, które sprawią, że sprzątanie nie będzie zajmowało już tyle czasu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here