Do rozpoczęcia ESWC 2007 Poland by AMD pozostało niespełna trzynaście dni. Przez te dwa tygodnie organizatorzy dopinają wszystko na ostatni guzik. Dla występujących i gości, przygotowano kolejne niespodzianki. Sprawdźcie dlaczego warto tam być 28 kwietnia.

Nowym turniejem, który odbędzie się w Poznaniu będzie Tekken Tej Tournament vol 4. Zwierzchnictwo nad nim obejmie TcT Poznań – grono wielbicieli turniejowej gry mające już doświadczenie w prowadzeniu podobnych imprez. Turniej jest otwarty w związku, z czym każdy może wziąć w nim udział. Jednakże organizatorzy zapowiadają pojawienie się gości z Zachodu. Zapewne uatrakcyjni to rywalizację. Podano również listę nagród z zastrzeżeniem, że może ona ulec zmianie na korzyść graczy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy pod ten adres.

Nagrody:
1. 600 zł + niespodzianka
2. 300 zł
3. 100 zł

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Moja ostatnia przygoda to jakis lokalny turniej w tekkena 3 na PS1 zawsze gra mi sie podobala ale jako ze pozniej nie mialem juz PS2 nastapil wyjatkowo dlugi rozbrat z ta seria;)

  2. Seria Tekken jest naprawde świetna (choć czwórkę można sobie darować). Szkoda tylko że w Polsce konsole nie mają takiego „wzięcia” jak np. we Francji. Ja PS2 kupiłem z myślą m. in. o Tekkenie 5, choć wiem że ilekolwiek bym ćwiczył to i tak na turnieju dostałbym nieżle po twarzy.

  3. Ciekawa jaka niespodzianka ^^ A co do Tekkena to trochę czasu minęło od kiedy grałem w ostatniego. Nawet nie pamiętam który to był konkretnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here