Jeśli zaciekawił Cię świat zaprezentowany w nowej produkcji Ubisoft, będziesz mógł zdobyć o nim dodatkowe informacje. Wystarczy, że przeczytasz trzy książki, których akcja przeniesie Cię do roku 1191 do Jerozolimy. Ich wydawcą została firma Pocket Books. Pierwsze papierowe wydanie przygód Altaira (bohatera gry) pojawi się w sklepach w październiku tego roku. Termin wydania pozostałych dwóch, w chwili pisania tego newsa pozostawał nieznany. Za przeniesienie tej pozycji na kolejne strony książki odpowiedzialny będzie Steven Barnes, autor wyróżniony przez redakcję New York Times. Osoby pragnące poszerzyć swą wiedzę na temat świata zaprezentowanego w Assassin's Creed, powinny zaglądać na strony internetowe zachodnich wydawców i księgarń. W naszym kraju trylogia, póki co nie posiada wydawcy i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie go miała. Wiadomo przecież, że czytanie to strata czasu. Lepiej obejrzeć film w telewizji i napić się złocistego trunku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Trzeba by zachęcić jakiegoś polskiego wydawcę np. Fabrykę Słów (fajnie ilustracje w książeczkach zamieszczają). Bo podobnie jak w przypadku Baldur’s Gate – równolegle z grą wydana została książka o niej – gierka przyczyniła się do zwiększenia się grona czytelników powieści z Forgotten Realms. Wiem bo sam osobą która sięgnęła po książki z FR (mam już przeczytane ze 4/5 zasobów ISY) dopiero po BG a nie z własnej woli.

  2. fajno by było, ale różowo tego raczej nie widzę. trza będzie zamówić sobie i przeczytać w oryginalnym wydaniu. mam wątpliwości jedynie, czy będzie miało to jakąkolwiek wartość literacką.

  3. Ja się od dzieł pisanych na podstawie książek czy gier trzymam z daleka. Tak jest bezpieczniej. Fajny świat gry czy filmu nie zostaje zepsuty fatalną książką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here