Amerykański oddział Wielkiego N zapowiedział nadejście dwóch nowych wersji wiilotów. My na samą myśl o nich tworzymy piękne rymy. Jest więc jakaś magia we wspaniałym różowym i błękitnym kontrolerze, które dokładnie czternastego lutego wylądują w sklepach w stolicy hamburgera. Za nowe wiiloty z nakładką Wii MotionPlus trzeba będzie zapłacić 49,99$ (za sztukę). W ramach dodatku otrzymamy też gumowe (silikonowe) „kapturki” ochraniające cenne urządzenie. O takim samym gadżecie, tylko że dla telewizora, w informacji prasowej nie wspomniano.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że w Kanadzie sprzedano już dwa miliony Nintendo Wii. Konsola japońskiej firmy jest pierwszym urządzeniem tej generacji, które osiągnęło takie wyniki sprzedaży. Gratulujemy więc firmie Nintendo odniesionego sukcesu. Od siebie dodamy jeszcze, że z nieopublikowanych dokumentów, do których udało nam się dotrzeć wynika, że w te święta w Polsce firma planuje sprzedać piątą i szóstą konsolę. Życzymy jej powodzenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Od siebie dodamy jeszcze, że z nieopublikowanych dokumentów, do których udało nam się dotrzeć wynika, że w te święta w Polsce firma planuje sprzedać piątą i szóstą konsolę. Życzymy jej powodzenia.

    A na dokładkę w N nikt tego nie zauważy, bo nikt tam nawet nie wie że istnieje taki śmieszny, zacofany kraj jak PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here