Dawno nie plotkowaliśmy na temat nowych wersji konsol. Czas więc nadrobić zaległości. Serwis Kotaku donosi, że w niedalekiej przyszłości w sklepach pojawi się odchudzona wersja Xboxa 360. O nowej jednostce serwis nie dowiedział się niczego konkretnego, ale zamiast interesujących wieści pokazał fotkę, na której podobno pokazano „wnętrzności” 360tki Slim.

Jedną z większych nowości mających się pojawić w tym modelu urządzenia jest zintegrowany CPU i GPU, choć jak zaznacza redakcja Kotaku, zdjęcie jednostki pokazuje, że w zasadzie jest to całkowicie przebudowana wersja Xboxa. Co ciekawe, źródła serwisu twierdzą również, że pierwsze jednostki Slima zostały już ukończone i są już testowane.

Microsoft rzecz jasna nie skomentował tych doniesień. Musimy więc poprosić was o napisanie kilku słów na temat tej informacji. Myślicie, że jest prawdziwa? Bylibyście zainteresowani kupieniem takiego urządzenia (zakładając, że nie jest tak awaryjne jak oryginalny Xbox 360)? Koniecznie dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Nie planuję kupować od M$ nic więcej niż to konieczne. Po tym jak leją na nas ciepłym moczem, nie zasługują nawet na złamany grosz. Każdy myślący woli kupić slim PS3 niż to awaryjne g___o.

  2. kolego diablogamefan prawda jest taka że najwiekszy FUNN z gry jak i gry ONLINE daje mi XBOXA ps3 MAM WYŁĄCZNIE DO DO GIER EX.

  3. Nowe xboxy nie są już tak awaryjne. Odnośnie tego hmm fajna sprawa, może zamienił bym już mojego wysłużonego xboxa z początku 2006 roku, po 2 naprawach serwisowych ^^ Xbox live to jest to co właśnie prosiaczki lubią najbardziej!

  4. świetnie przydałby się mniejszy, cichy Xbox360 taki którego nie boję się włączyć i przy którym nie myślę sobie „czy zaraz się nie rozsypiesz maleńki. . . ” bo Klocek tak buczy, wyje i sapie jakby miał zaraz się rozlecieć. 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here