Już na starcie uspokajamy osoby, które kupiły tę konsolę jakiś czas temu. Wielkie N nie zapomniało o was. Jeśli tylko chcecie to silikonową nakładkę na wiilota dostaniecie za darmo. Wystarczy, że odwiedzicie stronę nintendo.com lub wii.com i wypełnicie na niej odpowiedni formularz a firma wyśle wam opisywany przedmiot pocztą (nie wiemy czy akcja ma charakter globalny).

Sama osłonka według Nintendo zapewniać ma graczom jeszcze większy komfort przy korzystaniu z wiilota. Ze słów przedstawicieli firmy wynika, że jest to trwała silikonowa „powłoka”, która zapobiegnie wyślizgiwaniu się kontrolera z rąk graczy a jeśli już to się zdarzy zapewni mu ochronę przed skutkami uderzenia o ziemię czy ścianę. To już kolejne działanie ze strony japońskiej firmy, które zwiększyć ma wygodę i bezpieczeństwo graczy i ich sprzętu w trakcie zabawy Wii. Parę miesięcy temu Nintendo wymieniało paski, które miały zapobiegać „wystrzeliwaniu” kontrolera z ręki u osób naładowanych olbrzymią ilością energii. Cieszy nas ten drobny ukłon w stronę fanów elektronicznej rozrywki. Oby tak dalej!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. A w Polsce kicha . . . 🙁 akcja ma niby charakter światowy . . . ale Polska do świata nie należy, można zamówić w obu Amerykach, Australii, Azji i w Europie . . . jednak na liście krajów nie ma Polski . . . ech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here