Tego jeszcze nie grali. Wiadomość a w zasadzie rozmowa, którą przytaczamy w całości lotem błyskawicy obiegła Internet. Z przedstawicielem Microsoftu (Shane Kim) dyskutowali redaktorzy Game Informera. Uwaga! To nie są żarty.

Game Informer: Wyraźnie widać, że radzicie sobie w USA, znakomicie idzie wam w Europie. Japonia – im chcecie dopiero pokazać, powiedzieć „Hej, o was też dbamy”. Udało się wam w przypadku Blue Dragon – to jest pewne.

Shane Kim: Zrobimy to ponownie z Lost Odyssey.

GI: Ale to są dwie gry od jednego dewelopera.

Kim: Tak, ale zwróć uwagę na to – Uważam, że jedną z najważniejszych wiadomości w trakcie briefingu dla Xboxa 360 była zapowiedź kolejnego Resident Evil na tę konsolę. Tak, tworzą go ludzie z Capcom, którzy bardzo mocno nas wspierają.

GI: Ale o tej grze wiemy od dwóch lat.

Kim: Co?

GI: Resident Evil. Pokazano go na TGS dwa lata temu.

Kim: Nie. On zmierza na Xboxa 360.

GI: Tak. Pokazano go prasie.

Kim: Nie wydaje mi się.

GI: Jestem tego pewien. Byłem tam.

Kim: Naprawdę?

GI: Pokazano go na obu konferencjach prasowych.

Kim: Resident Evil 5 zmierza na…?

GI: Taaa

Kim: Będę musiał to potwierdzić. To miała być nasza WIELKA ZAPOWIEDŹ

Ups. Może nadszedł czas żeby Microsoft zatrudnił profesjonalistów? Jeśli Kim kiedyś odejdzie z firmy z Redmond zawsze będzie mógł szukać pracy w Comedy Central.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Tak ! Wlasnie bylem ciekaw czy ten news trafi na V !Jest genialny po prostu. Az niewiarygodne ze tak mogli dac ciala. . . Jak widac PR nie jest latwy – ani Sony ani MS nie radza sobie z nim za dobrze ;PTo miala byc nasz wielka zapowiedz – LMAO. . .

  2. Jeśli Kim kiedyś odejdzie z firmy z Redmond

    Jak to jeśli? xD Na miejscu MS po takiej gafie wywaliłbym gościa na zbity pysk. . . 😛 Chyba za dużo sake przed wywiadem xD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here