Najbardziej nietypowy telewizor z firmy Samsung

W Polsce możemy już zakupić najbardziej oryginalny telewizor od firmy Samsung. Firma Samsung zadba o to, w naszym kraju pojawił się przedstawiciel serii Lifestyle – The Sero. Jest to odbiornik 4K, który zdolny jest to zmiany pozycji ekranu z horyzontalnego na wertykalny. Niektórzy mogliby zapytać po co takie udziwnienia, ale odpowiedź jest bardzo prosta. Otóż firma Samsung stworzyła ten telewizor po to, by lepiej współgrał on z wykorzystywanymi dziś smartfonami. Co wiadomo o tym telewizorze? Czy jest warty naszej uwagi? Tego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu.

Nowość w Polsce

To, co niewątpliwie wyróżnia i cechuje serię telewizorów Samsung Lifestyle to ich różnorodność oraz prawdziwa umiejętność dopasowania do potrzeb widzów. Dlatego też producent postanowił stworzyć doskonałą propozycję dla osób, które szczególnie cenią sobie urządzenia mobilne i media społecznościowe. Dlatego też powstał dość nietypowy telewizor, czyli The Sero. Taki telewizor ten już w 2021 roku trafił do sprzedaży w Polsce. Kto, co go wyróżnia to niezaprzeczalnie fakt, że pozwala on na połączenie telewizora ze smartfonem i dzięki temu, że posiada obrotowy ekran, zapewnia dostęp do ulubionych treści zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Wspomnieliśmy już o tym, że telewizor The Sero doskonale współpracuje z różnymi urządzeniami mobilnymi. Ponadto, jego obrotowy ekran daje nam możliwości oglądania ulubionych treści telewizyjnych, jak i filmowych, Ale to nie wszystko. Z powodzeniem za jego pomocą możemy także przeglądać treści mobilne na dużym ekranie, a są telewizor zadba już o dopasowanie w pionowej lub poziomej orientacji smartfona. Istotne jest również to, że sam telewizor może stać się także stylowym dodatkiem wnętrza. Wystarczy wyświetlić na nim typ zegarka lub inne animowana grafiki, a Doda on charakteru całym pomieszczeniu. Ciekawe jest także to, że telewizor ten łączy w sobie wysoką jakość obrazu oraz dźwięku. Nie zabrakło tutaj technologii quantum-dot z wielokanałowym z dźwiękiem, co daje nam gwarancję w niesamowitych wrażeń audio.

The Sero, czyli telewizor idealna do przeglądania mediów społecznościowych

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, jeżeli przy wołamy teraz fakt, że tak naprawdę kilka godzin dziennie spędzamy na przeglądaniu różnych mediów społecznościowych za pomocą naszego smartfona. Ponadto ta sama chętnie sięgamy po ulubione portale nie szczędząc i tutaj czasu. Ze smartfona korzystamy zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej – wszystko zależy od tego, co aktualnie przeglądamy i tak też dopasowują orientację. Dzięki możliwościom, jakie niesie telewizor The Sero z powodzeniem możemy zamiast na małym ekranie smartfona, ulubione treści przeglądać właśnie na tym nowoczesnym urządzeniu i to w jakości 4K.

Nie musimy się obawiać, że nie poradzimy sobie z połączeniem smartfona i naszego nowego telewizora. Sparowania tych urządzeń jest niezwykle proste i intuicyjne. Wystarczy nam do tego smartfona z Androidem 5.1 lub iOS. Za pomocą dostępnych funkcji bardzo szybko będziemy mogli wyświetlić materiały na ekranie telewizora, a obrotowy ekran pozwoli nam na pełne korzystanie z takiej orientacji, jaka będzie nam się dowolnie podobać. Brzmi abstrakcyjnie? Otóż wystarczy, że obudzimy naszego smartfonie w dłoniach, a telewizor analogicznie również zmienić swoje położenie ekran z powodzeniem może to da się obracać automatycznie lub za pomocą aplikacji mobilnej czy też pilota.

Awaria telewizora – wyrzucać czy naprawiać?

Nie ulega wątpliwości fakt, że około 20 lat temu, kiedy jeszcze telewizory kineskopowe pojawiały się w naszych domach, płaskie telewizory cyfrowe były naprawdę drogie, dlatego w przypadku awarii naprawa była oczywistością. Wraz ze wzrostem o konkurencji ceny telewizorów spadły dlatego też aktualnie bardzo często zastanawiamy się nad tym, czy uszkodzony telewizor warto naprawiać, czy też po prostu powinniśmy zamienić go na nowy. Musimy jednak wiedzieć o tym, że mi ma doskonałości technologicznej, która ciągle jest dopracowana, urządzenia bywają nadal awaryjny i niekiedy niezwykle szybko się psują. Wtedy też pojawia się pytanie, jak powinniśmy się zachować – naprawiać stary sprzęt czy też kupić po prostu nowy. Jeżeli nie znamy dokładnie tematu, ani sami nie potrafimy ocenić wstępnej usterki, która dotyczy naszego telewizora, bardzo często zniechęca my się i zakładamy, że naprawa telewizora może oscylować wokół kosztów nowego telewizora. Nie warto zatem podejmować pochopnych wniosków, a wycenę naprawy zostawić profesjonalistom. z pewnością uszkodzony sprzęt w altance naprawiać, ale tylko wtedy, kiedy korzystamy z rzetelnego i profesjonalnego salonu napraw. Ponadto, kolejnym argumentem, który przemawia za naprawę uszkodzonego sprzętu elektrycznego jest fakt, rocznie w Unii Europejskiej produkowanych jest około 15000000 ton elektrośmieci. Są to urządzenie elektryczne wyrzucane na śmietnisko, które w żadnym wypadku nie powinny tam trafić. Nie powinniśmy błędnie zakładać, że naprawa uszkodzonego sprzętu mam się nie opłaca. Niekiedy mogą być to naprawdę nieduże koszty, które nie wpłyną tak na nasz domowy budżet, jak mogłoby się to wiązać z zakupem nowego sprzętu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here