Najlepszy asystent w codziennej pracy

W każdej pracy można wyszczególnić szereg zadań, które zajmują najwięcej czasu, a tym samym energii. W wielu przypadkach można sobie pomóc poprzez program ABBYY FineReader. Zarówno czas jak i energię można by z powodzeniem przeznaczyć na coś innego, aby zwiększyć efektywność swojej pracy lub skrócić czas potrzebny na pewne kwestie, a tym samym zyskać większą ilość czasu wolnego i lepsze samopoczucie, wynikające z mniejszego obciążenia pracą. W przypadku wykonywania pracy związanej bezpośrednio z dokumentami, zarówno tymi w formie papierowej jak i cyfrowej, to właśnie dokumentacja bywa nieraz bardzo czasochłonna, tak że można wręcz poczuć żal, że nad sprawami tego typu trzeba usiąść regularnie na dłużej, aby utrzymywać te tematy w należytym stanie.

Ułatwienie życia pracownika poprzez ABBYY FineReader

Wbrew pozorom i przyjętym schematom, wynikającym często z tradycyjnego podejścia czy przyzwyczajenia wcale nie musi tak być – jeśli posiada się program ABBYY FineReader, ma się w ręku szereg działań ułatwiających życie praktycznie każdego pracownika biurowego. W ramach tego jednego programu ma się szereg narzędzi, o bardzo przydatnym charakterze. Wśród nich znajdują się rozwiązania umożliwiające szereg funkcji edytowania dokumentów. Dzięki niemu można także bardzo sprawnie przeprowadzać konwersję różnego typu plików, zarówno tekstowych, jak i w formie obrazu czy skanu, na takie, które można potem obsługiwać poprzez ogólnodostępne pliki, w których też później można wykonywać dalsze prace.

Koniec ręcznego przepisywania

Dzięki narzędziom edycji i konwersji ABBYY FineReader jest niczym najlepszy asystent w codziennej pracy, zdejmujący z pracownika bardzo duży ciężar. Nie ma już tutaj potrzeby ręcznego przepisywania dokumentów, gdyż można to uczynić właśnie za sprawą zautomatyzowanych funkcji programu. Program ABBYY FineReader umożliwia także działania z utworzonymi tabelami. Można je wygodnie pobierać przy zachowaniu istniejącego stylu formatowania, wraz z zachowaniem znajdujących się w nich układów oraz tekstów. Nie trzeba więc tworzyć ich ponownie ręcznie. Ma się tutaj możliwość podejmowania takich działań nawet w odniesieniu do skanów zmienionych już niekorzystnie poprzez upływ czasu lub niską jakość wykonania. Nie trzeba się martwić o utratę części danych wskutek korzystania z programu, gdyż dokładność wynosi niemalże 100 procent, wyłapanie ewentualnych pojedynczych błędów jest więc znacznie mniej czasochłonnym procesem, niż tworzenie całości odręcznie, co również nie zabezpiecza całkowicie przed drobnymi pomyłkami.

Artykuł powstał we współpracy z https://www.localize.pl/product-pol-176-ABBYY-FineReader-15-Standard.html

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here