Masz konsolę PS4 i chcesz korzystać z niej również do gry on-line z innymi osobami? W takim przypadku warto sprawdzić ofertę PlayStation Plus. To właśnie dzięki temu dodatkowemu abonamentowi będziemy mogli uzyskać dostęp do rozgrywek wieloosobowych on-line i wielu dodatkowych bonusów.

Dzięki konsoli PlayStation 4 otrzymujemy dostęp do szerokiej gamy atrakcji – możemy grać w różnego rodzaju gry, możemy też korzystać z innych serwisów on-line, na przykład do oglądania filmów. Jeśli jednak będziemy chcieli grać na konsoli on-line z innymi osobami w trybie multiplayer, w takim przypadku powinniśmy wykupić PlayStation Plus – bez tej usługi nie jest to możliwe.

Jednak PlayStation Plus to nie tylko gra w trybie wieloosobowym przez internet. To również dodatkowe korzyści. Warto wspomnieć w szczególności o zniżkach na zakup różnych gier oraz o dwóch darmowych grach, które możemy pobrać co miesiąc. W ten sposób dostęp do PS Plus może nam się bardzo szybko zwrócić.

Ceny za PlayStation Plus nie są bardzo wysokie. Im dłuższy abonament wykupimy, tym mniej zapłacimy. Oficjalne ceny podane na stronie internetowej PlayStation to 33 złote miesięcznie, 100 złotych za 3 miesiące oraz 240 złotych za cały rok, czyli 12 miesięcy.

Możemy jednak zakupić PlayStation Plus w niższej cenie. Jak to możliwe? Tańsze abonamenty sprzedają przede wszystkim serwisy on-line – roczny abonament możemy zakupić nawet w cenie 200 złotych, dlatego oszczędzimy 40 złotych na tej transakcji. Otrzymujemy wtedy kod na swój adres e-mailowy i wprowadzamy go po zalogowaniu się na swoje konto.

Warto też wspomnieć, że usługę PlayStation Plus możemy przetestować przez 14 dni całkowicie za darmo. W ten sposób będziemy mogli zapoznać się z podstawowymi funkcjami tego abonamentu i zdecydować, czy chcemy kontynuować subskrypcję czy też z niej zrezygnować.

Zatem wtedy, gdy chcemy zakupić abonament PS Plus jeszcze taniej, warto szukać okazji on-line. Pamiętajmy o tym, aby zakupy zrobić na sprawdzonej, mającej dobre opinie stronie internetowej!

[Głosów:9    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here