Wymiana szybki iPhone’a 6 w godzinę

Wymiana szybki w iPhonie 6 często jest jedynym sposobem na przywrócenie urządzenia do pełnej sprawności. Czy taką usługę można wykonać w serwisie w ciągu godziny? Osoby, które mają ograniczoną ilość czasu na naprawę odpowiedź znajdą w tym artykule.

Wymiana szybki w iPhonie 6 – czy warto?

Wymiana telefonu na nowy, czy wymiana szybki? iPhone 6 nie jest telefonem najnowszym, dlatego przed takim dylematem staje wielu posiadaczy tych smartfonów. W pierwszej kolejności należy rozważyć, co bardziej się opłaca. Wymiana szybki w iPhonie 6 kosztuje 199 złotych w serwisie https://applefix.pl/serwis-iphone-6/. Za zupełnie nowy telefon trzeba zapłacić około 1000 złotych. Rozbieżność cenowa jest duża, dlatego nie ma sensu wymiany urządzenia na nowe.

Po wymianie szybki, iPhone 6 będzie działał tak jak zupełnie nowy telefon. Ta usługa nie wymaga wymiany całego wyświetlacza, dlatego odwzorowanie kolorów, jak i ostrość pozostaną bez zmian. To ważne, ponieważ wiele osób obawia się, że po wizycie w serwisie jakość nie będzie taka, jak oczekują.

Wymiana szybki w iPhonie 6 w godzinę – jak wygląda?

Czy da się wymienić szybkę iPhone’a 6 w godzinę? Serwis AppleFix odpowiada, że jak najbardziej tak! Cały proces składa się z 7 etapów, podczas których demontowane jest uszkodzone szkło. Dokładne oczyszczenie wyświetlacza i przygotowanie go do laminacji nie byłoby możliwe, gdyby nie specjalistyczne narzędzia. Pracownicy serwisu mają duże doświadczenie w tego typu naprawach, dlatego są w stanie wykonać taką naprawę w ciągu zaledwie godziny! Oczywiście na wykonaną usługę otrzymasz 6 miesięczną gwarancję, dlatego możesz być pewny, że Twój telefon będzie działał bez najmniejszych problemów.

„Wymiany szybek w iPhone’ach 6 bardzo często wykonujemy dla klientów, którym zależy na czasie. Czas oczekiwania wynosi około godzinę, dlatego telefon jest naprawiony praktycznie na miejscu.” – dodaje serwis AppleFix

Szybka do iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus – ile kosztuje wymiana?

Cena wymiany szybki w iPhonie 6 wynosi 199 złotych. Posiadacze większych modeli, czyli iPhone’ów 6 Plus muszą liczyć się z kosztem rzędu 249 złotych. Taka usługa jest znacznie tańsza niż wymiana całego wyświetlacza.

Co zrobić, gdy nie możemy dostarczyć sprzętu do serwisu?

Naprawa szybki iPhone’a 6 jest bardzo dobra dla osób, które są w stanie dostarczyć telefon osobiście do serwisu. Co zrobić jednak w sytuacji, gdy nie mamy takiej możliwości? Serwis AppleFix wprowadził do swojej oferty opcję naprawy wysyłkowej, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Klienci muszą wypełnić formularz i zamówić darmowego kuriera pod wskazany adres. Czas oczekiwania na naprawioną szybkę iPhone’a 6 zwykle wynosi 2-3 dni robocze. Tak naprawdę wszystko zależy od kuriera, ponieważ serwis naprawia smartfona natychmiast po jego otrzymaniu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here