Firmy Microsoft i Bethesda przyszykowały niespodziankę dla (naiwnych) graczy. Każdy kto pobierze wszystkie mikrododatki do gry Fallout 3 będzie mógł za darmo pobrać temat z tej produkcji. Jeśli chcemy go zdobyć, to będziemy musieli się pospieszyć. DLC do Fallout 3 (w angielskiej wersji językowej) trzeba nabyć do 22 września tego roku. Sam temat zostanie udostępniony pierwszego października.

Ci, którzy nie zamierzają kupić wszystkich pięciu mikrododatków będą mogli zapłacić za temat 240 Microsoft Points. I to chyba jest najlepsze rozwiązanie dla fanów postapokaliptycznego RPGa ponieważ dodatki nie są zbyt dobre. Linki do recenzji wszystkich pięciu rozszerzeń umieściliśmy pod treścią naszego newsa.

Recenzja – Operation Anchorage
Recenzja – The Pitt
Recenzja – Broken Steel
Recenzja – Point Lookout
Recenzja – Mothership Zeta

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

 1. Theme kolego, theme. Wiesz co to jest? Kompozycja do dashboarda lub XMB. A odnośnie promocji przygotowanej przez Microsoft i bethesdę – wstydzic się powinnii bo pazerność im uszami wyłazi.

  • Theme kolego, theme. Wiesz co to jest? Kompozycja do dashboarda lub XMB. A odnośnie promocji przygotowanej przez Microsoft i bethesdę – wstydzic się powinnii bo pazerność im uszami wyłazi.

   Wiem co to theme! Nie wiedzialem jednak ze polskie tlumaczenie to Temat (jak zwykle bez sensu)

 2. Panie gooralesko, niestety w xboxie – theme rowna – tapeta. I nic wiecej. To nie to, co przy poprzednim dashboardzie, gdzie theme naprawde zmienial skorke interfejsu. Tu zmienia sie tylko tapeta

  • Panie gooralesko, niestety w xboxie – theme rowna – tapeta. I nic wiecej. To nie to, co przy poprzednim dashboardzie, gdzie theme naprawde zmienial skorke interfejsu. Tu zmienia sie tylko tapeta

   W sumie masz racje, jednak zawsze zdecydowanie zmienia się „podstrona” na której można zobaczyć przyjaciół i grupy, nie wiem czy dla takich małych „nowości” warto wydawać MSP.

 3. Chyba chcą wcisnąć jak najwięcej DLC przed wyjściem GOTY. Jak zrobią taki motyw na PS3 i dorzucą biegającego po ekranie konia w zbroi to kupię :p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here