Email RWD kurs

W czasach informatycznych ulepszeń i coraz większego znaczenia, jakiego nabierają estetyka i responsywność stron internetowych wciąż zbyt mało czasu poświęca się wyglądowi naszych wiadomości e-mail. Szkoda, bo dla wielu firm stanowią one główne źródło dochodu i kontaktu z klientem. Na rynku bardzo mało jest rzetelnych informacji przedstawionych w prosty i przyjemny sposób, który szybko nakreśliłby nam zagadnienia niezbędne do zgłębienia tego bardzo ciekawego tematu. Dlatego na godną podziwu reakcję zasługuje fakt powstania kompleksowego kursu video obejmującego całość zagadnienia, o którym wspomniałem powyżej. Dziś spróbuję Państwu przedstawić krótką recenzję szkolenia dostępnego w Strefie Kursów pt.„Tworzenie responsywnych wiadomości email.”

Zasoby (treści i wiedza) kursu online Email RWD

RWD emailKurs, który przeszedłem zawiera praktycznie całość zagadnień, których zgłębienie pozwala na swobodne tworzenie w pełni responsywnych maili. I tak dostajemy do swojej ręki dość praktyczny kurs, który pomaga nam zgłębić tajniki wykorzystania HTML w piątej odsłonie oraz arkuszy stylów CSS potrzebnych do profesjonalnego tworzenia wiadomości email. I tu drobna uwaga dla początkujących użytkowników, aby przed kursem poznali, chociaż podstawy wspomnianych języków programowania, gdyż bez tego może być im trudniej zrozumieć pewne tematy i zagadnienia.

Tak czy inaczej kurs porusza większość, jeżeli nie wszystkie zagadnienia związane z tematem szkolenia, za co należy się mu ogromny plus. Aby dobrze wyłożyć temat prowadzący szkolenie przechodzi z nami krok po kroku wszystkie elementy budowy responsywnych i bardzo estetycznych maili, tworząc z nami trzy osobne szablony, które będziemy mogli wykorzystać później dowolnie do potrzeb własnych. Taka forma szkolenia pozwala na dobre wchłanianie tematu i od razu pomaga nam w nauce poszczególnych lekcji.

Dodatkowo, z pewnością dobrą informacją będzie fakt, że kurs jest wyłożony w języku polskim przez doświadczonego web designera Ksawerego Kargóla.

Przystępność kursu Email RWD

To pytanie zawsze zadają osoby, które miały już w przeszłości do czynienia z różnymi kursami internetowymi i się zawiodły sposobem przekazywania poszczególnych treści.
Dobra informacja jest taka, że treści zawarte w tym kursie, są wytłumaczone krok po kroku, a każda lekcja jest dobrze wyjaśniona w krótkich filmach, które łatwo obrazują poszczególne problemy. Całość kursu jest podzielona na trzy części, na które z kolei składają się krótkie maksymalnie kilkunastominutowe filmiki, które bardzo dobrze objaśniają poszczególne tematy, a dzięki „nie zawalaniu” kursanta wiedzą pozwalają na jej dokładne zgłębienie i zapamiętanie.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Styl, ćwiczeniowy charakter oraz pogrupowanie kursu na poszczególne moduły pozwalają zgłębić temat responsywnych maili osobom, które wcześniej nie miały z nimi zbyt wiele wspólnego, co dodatkowo można zaliczyć in plus na konto omawianego szkolenia.

Ocena instruktora w kursie internetowym Email RWD

Prowadzącym kurs jak już wcześniej wspomniałem jest Ksawery Kargól, który nie tylko jest informatykiem z dużym doświadczeniem, ale także wykładowcą wielu poprzednich szkoleń ze Strefy Kursów. Poza całością wiedzy, jaką dostajemy w kursie, to właśnie prowadzący zasługuje na wielkie uznanie. Widać, że nabyte doświadczenie podczas realizacji innych ciekawych skądinąd szkoleń, dodaje kursowi wyjątkowego stylu i bardzo dobrej oprawy lektorskiej. Prowadzający nas po kursie głos jest bardzo wyraźny, spokojny, a sposób przekazywania informacji przez Pana Ksawerego zasługuje na uznanie, bo dzięki niemu możemy zrozumieć większość tematów już za pierwszym podejściem do poszczególnych filmików. Takie umiejętności lektorskie na polskim rynku szkoleń, to prawdziwy skarb, bo niestety bardzo często przy tego typu realizacjach mamy do czynienia z amatorskim podejściem prowadzących, którzy traktują swoich wirtualnych kursantów po macoszemu.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie Email RWD

Po zakupie kursu dostajemy możliwość ściągnięcia wszelkich materiałów, jakimi posługujemy się w trakcie trwania kursu, co pozwala nam w każdej chwili wrócić do interesujących nas treści i zrobić sobie samemu powtórkę z materiału. Dodatkowo trzeba dodać, że przy zakupie szkolenia dostajemy możliwość aktualizacji i poboru najnowszych lekcji, które z czasem mogą się pojawić na stronie strefy kursów. To wyjątkowo przydatna opcja, która pozwoli nam poszerzać naszą wiedzę z zakresu tworzenia responsywnych emaili i aktualizować ją zgodnie z panującymi trendami.
Po ukończeniu kursu, dostajemy również ładnie wykonany certyfikat, który informuje o zakresie wiedzy jaką zdobyliśmy.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online Email RWD

Moja recenzja jest oparta o wiedzę, jaką udało mi się zdobyć w bardzo szybkim czasie bez większego problemu. Kurs zawiera szereg przydatnych informacji dla użytkowników o podstawowym i średnio- zaawansowanym profilu umiejętności i do takich osób jest kierowany. Wyczerpująca temat na tym stopniu zaawansowania wiedza, którą kurs zawiera jest przekazana w bardzo przystępny sposób dając mocną podstawę do realizacji własnych projektów responsywnych emaili. Dlatego moim zdaniem kurs ten przyda się wszystkim tym, którzy chcą wzbogacić swoje kampanie newsletterowe oraz mailowe i zasługuje na bardzo dobrą ocenę, zarówno za treść, jej przekazanie oraz przydatność w późniejszym wykorzystaniu.

Tworzenie responsywnych wiadomości e-mail Cena detaliczna: zł85
Tworzenie responsywnych wiadomości e-mail
9.4
Zasoby / treść 10/10
  Przystępność kursu 9/10
   Instruktor / komunikacja 9/10
    Testowanie zdobytej wiedzy 9/10
     Cena / jakość 10/10
      Pros
      • świetnie wyjaśnione zagadnienia
      • duża porcja wiedzy
      • dobry instruktor
      • wiele materiałów ćwiczeniowych
      • atrakcyjna cena
      Cons
      • brak
      [Głosów:1    Średnia:5/5]

      ZOSTAW ODPOWIEDŹ

      Please enter your comment!
      Please enter your name here