Kurs PHP 7

Kurs PHP 7 – od podstaw jest szkoleniem przygotowanym z myślą o osobach, które chcą poznać jeden z obecnie najpopularniejszych języków do tworzenia internetowych aplikacji. Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które chciałyby poznać podstawy języka za pomocą którego funkcjonuje wiele internetowych stron, a który to otwiera przed wieloma programistami drzwi do kariery i mnóstwo możliwości do zdobycia atrakcyjnej pracy. PHP to dziś kluczowy język programowania, który poznać i zgłębić może właściwie każdy, nawet nie posiadając dużego doświadczenia, czy informatycznej wiedzy.

Zasoby kursu online PHP 7 od podstaw

PHP 7 kursDzięki uczestnictwu w kursie można jedynie zyskać. Ryzykujecie jedynie, że nauczycie się znacznie więcej, niż zakładaliście. Wybierając go zyskujecie możliwość poznania w jaki sposób tworzy się dynamiczne strony, czy aplikacje. To kurs za pomocą którego można zdobyć nowy zawód i umiejętności, a tym samym zyskać nowe perspektywy pracy. To kurs o dużej popularności oraz perspektywach rozwoju, który ma związek z ciągłym zapotrzebowaniem na rynku na specjalistów z tej branży. Warto więc podjąć ryzyko i zdecydować się na kurs, dzięki któremu będziecie w stanie stworzyć dynamiczne aplikacje webowe, przynajmniej te w wersji podstawowej i niezbyt skomplikowanej. To dobry sposób na to, by w przyszłości tworzyć własne proste projekty typu rozszerzenia do CMS chociażby na WordPressie, czy rozbudowywać aplikacje, które tworzy się dla potężnych korporacji.

W kursie PHP 7 – od podstaw znajduje się wiedza zaspokajająca potrzeby programisty z zakresu umiejętności pisania aplikacji za pomocą tego języka. To również kurs pokazujący nowości i innowacje znajdujące się w wersji PHP 7, co daje dodatkowe możliwości do wykorzystania w praktyce. Poza tym kursanci poznają szereg praktycznych porad i wskazówek technicznych, które staną się znacznym ułatwieniem w codziennej pracy z językiem PHP. W końcu kurs ten daje solidną bazę do dalszego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Szczegółowe informacje na temat kursu oraz zagadnienia, które omawia podzielono na moduły o tytułach:

– Jak korzystać z plików
– Dlaczego warto znać PHP
– PHP – jak to działa
– Jak przygotować serwer
– Jaki edytor wybrać
– Zaczynamy pracę z PHP
– Piszemy pierwszy skrypt
– Jak definiować zmienne
– Wyświetlanie wartości zmiennych
– Komentarze w PHP
– Łączenie ciągów tekstowych
– Cudzysłów oraz apostrof w PHP
– Wprowadzenie do tablic
– Tablice asocjacyjne (skojarzeniowe)
– Obliczenia w PHP
– Operatory arytmetyczne
– Kombinowane operatory
– Inkrementacja oraz dekrementacja
– Sterowanie za pomocą instrukcji warunkowych
– Podstawowa instrukcja IF
– Definiowanie złożonych warunków
– Wartości typu PRAWDA FAŁSZ
– Skrócona forma zapisu
– Definiowanie wartości domyślnej
– Instrukcja SWITCH
– Pętle w PHP
– Prosta pętla WHILE
– Pętle – przydatne polecenia
– Pętla FOR
– Przetwarzanie tablic za pomocą FOREACH
– Alternatywna składnia dla pętli

Funkcje w PHP

– Jak używać funkcji
– Jak definiować własne funkcje
– Przekazywanie przez referencję
– Funkcje anonimowe
– Typowanie w PHP7
– Typ wartości zwracanej przez funkcję
– Przydatne funkcje wbudowane
– Ciągi znaków
– Funkcje matematyczne
– Funkcje tablicowe
– Funkcje plików i katalogów
– Informacje oraz opcje PHP
– Funkcje obsługujące zmienne
– Jak korzystać z dokumentacji funkcji
– Obiektowe aspekty PHP
– Definiujemy prostą klasę
– Dodajemy właściwości do klasy
– Dodajemy metody klasowe
– Definiujemy konstruktor

Dziedziczenie

– Słowo kluczowe Parent
– Modyfikatory dostępu
– Przetwarzanie danych z formularza
– Co będziemy tworzyli
– Żądania GET oraz POST
– Warunkowe komunikaty o błędach
– Sprawdzanie wymaganych pól
– Sprawdzanie długości hasła
– Sprawdzanie poprawności email
– Zapamiętywanie wartości w polu
– Wysyłamy email
– Wyświetlamy potwierdzenie
– Bazy danych i PHP
– Jak przygotować bazę
– Jak nawiązać połączenie z bazą
– Wybieramy rekordy z tabeli
– Budujemy strukturę HTML dla artykułów
– Dodawanie nowych rekordów – formularz
– Przygotowujemy zapytanie do bazy
– Usuwanie znaczników z treści
– Dodajemy link usuwający artykuł
– Tworzymy kontroler usuwania
– Korzystanie z zewnętrznych plików
– Include oraz Require
– Zewnętrzne deklaracje funkcji
– Modułowa struktura strony
– Błędy w PHP
– Typowe błędy składni
– Niezdefiniowane wartości
– Wyjątki w PHP
– Wbudowane wyjątki
– Przydatne techniki
– Porównywanie wyrażeń
– Sortowanie tablicy
– Porównywanie typów
– Rzutowanie
– Data i czas – wprowadzenie
– Klasa DateTime
– Pliki cookie
– Składnia Heredoc
– Znaki specjalne HTML

Przystępność internetowego kursu PHP 7

Mnóstwo filmów instruktażowych oraz komentarze lektora sprawiają, iż każde przedstawione zagadnienie przedstawione i wyjaśnione jest bardzo dokładnie i dogłębnie.

Istotnym elementem tego właśnie kursu jest możliwość jednoczesnego doskonalenia nowo poznanych umiejętności w praktyce. Wszystkie zagadnienia przedstawione na materiałach wideo mogą być jednocześnie testowane w praktyce, co pozwala na utrwalanie wiedzy. Kurs pomyślany jest tak, by zapewnił on maksimum wiedzy jednak bez nadmiernego przeciążania kursantów wiedzą, co pozwala na bardzo skuteczne zgłębienie niełatwej przecież wiedzy.

Wraz z kursem poznacie wiele zagadnień z frapującego was tematu. Między innymi będzie to wiedza x zakresu tworzenia aplikacji, wykorzystania obiektowości, obsługi błędów, używania zmiennych tablic, itp.

Dzięki naprawdę dobrze przemyślanemu rozkładowi materiałów z dość dużą swobodą i łatwością zgłębić można wiedzę i opanować ją w stosunkowo krótkim czasie. Pozwoli to na poznanie kluczowych zagadnień i elementów języka PHP, a tym samym po tego typu kursie możliwe będzie wykorzystanie poznanych podstaw w swoich projektach.

Dobrym sposobem na to jest zastosowanie przez twórców kursu wielu prostych przykładów, które pozwalają poznać mnóstwo zagadnień od strony praktycznej właśnie.

Komunikacja w kursie PHP 7 online

Atutem kursu jest z całą pewnością jego lektor. To osoba, która znakomicie sprawdza się w roli swoistego mentora i przewodnika po tajnikach języka PHP. Dobre tempo pracy, jasność w przekazywaniu komunikatów, wszystko to sprawia, iż kurs ten jest naprawdę przyjemny i przystępny.

Warty podkreślenia jest duży profesjonalizm lektora, który w sposób niezwykle komunikatywny, prosty, przystępny i jasny objaśnia różne tajniki PHP 7. Tym samym nawet laik będzie w stanie zrozumieć nawet najtrudniejsze zagadnienia i skomplikowane procesy, by cieszyć się z nowo nabytej wiedzy.

Lektor jest osobą rzetelną i zorientowaną w temacie, dzięki czemu mamy znakomitą świadomość słuchanych zagadnień.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie online PHP 7

Ważnym punktem i silną stroną kursu jest możliwość praktycznego testowania i przećwiczenia każdego poznawanego zagadnienia. To warte uwagi i zachęcające do zakupu kursu, bowiem daje dość rzadko spotykaną możliwość jednoczesnego poznawania teorii i nabywania praktyki. To świetnie utrwala wiedzę, przez co kursant szybciej ją sobie przyswaja, a jednocześnie nie ma problemów z dalszym zgłębianiem bardziej skomplikowanych zagadnień.

jednocześnie testowane w praktyce, co pozwala na utrwalanie wiedzy. Kurs pomyślany jest tak, by zapewnił on maksimum wiedzy jednak bez nadmiernego przeciążania kursantów wiedzą, co pozwala na bardzo skuteczne zgłębienie niełatwej przecież wiedzy.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online PHP 7 od podstaw

To szkolenie to kompleksowa dawka wiedzy, która specjalnie została opracowana tak, aby maksymalnie skrócić twój czas poświęcony na naukę. Warto wybrać właśnie ten konkretny kurs, bo zawiera on solidną dawkę wiedzy i umiejętności. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że na rynku jest on obecnie kursem najlepszym. Jest to dobra droga do poznania PHP i to w sposób szczegółowy, nawet jeśli wcześniej nie programowało się w PHP, ani nawet nie miało najmniejszej styczności z rzeczonym programem. Co ważne, nawet bez znajomości PHP 5 przystąpić można do kursu, bo wszelkie potrzebne podstawy zostały tu oczywiście skrupulatnie i rzetelnie objaśnione, dlatego też cieszyć można się tu z ogromnej dawki znakomicie przedstawionej wiedzy. Dla osób przyzwyczajonych do PHP 5 z kolei, to możliwość porównania możliwości obu języków i sposobów programowania.

Warto wspomnieć także, że wszystkie zagadnienia i kwestie, które poruszono w tym kursie to przekrojowe spojrzenie na podstawy programowania, ułatwiające nie tylko odnalezienie się w meandrach „wiedzy tajemnej”, ale i dające podwaliny do zyskania ugruntowanej wiedzy i umożliwiające zostanie w przyszłości ekspertem z tej dziedziny, oczywiście w połączeniu z dalszym dokształcaniem się i determinacją.

Warto wybrać go również nawet w przypadku, gdy już znamy inne języki programowania. Znaleźć można tu mnóstwo informacji z zakresu praktycznych zastosowań, mnóstwo ciekawostek, czy przykładów w jaki sposób używać tego narzędzia w praktyce oraz porównywać go dla kontrastu z innymi językami programowania.

Zaskoczyć może też pozytywnie fakt, iż kurs ten jest nie tylko dobrze przedstawiony, ale i pokazuje on nieco „historii”. Poznamy więc w jaki sposób zmieniał się wzmiankowany język na przestrzeni ostatnich lat oraz jakie nowości i innowacje wprowadzono do niego.

Warte odnotowania jest również to, iż zagadnienia jakie zostały tu przedstawione spełniają podstawowe oczekiwania pracodawców w stosunku do osób, które miałyby zostać zatrudnione w firmie. Osoba, która w pełni przyłożyła się do nauki z całą pewnością poradzi sobie na tym wciąż chłonnym i bardzo bogatym rynku. Warto więc zainwestować zarówno pieniądze, jak i czas. Co istotne, pieniądze, jakie należy wyłożyć na kurs są naprawdę niewielkie, co powinni chwalić sobie wszyscy bez wyjątku.

Podsumowując, recenzja kursu musi być pozytywna. To rzetelna porcja wiedzy, przedstawiona w sposób zrozumiały i przystępny dla laika oraz dostatecznie bogaty również dla specjalisty z zakresu programowania w innych językach programowania. Wystawiając ocenę, warto postawić najwyższą notę i zachęcić do skorzystania z kursu.

Kurs PHP 7 - od podstaw Cena detaliczna: zł69
Kurs PHP 7 - od podstaw
9.4
Zasoby / treść 10/10
  Przystępność kursu 9/10
   Instruktor / komunikacja 9/10
    Testowanie zdobytej wiedzy 9/10
     Cena / jakość 10/10
      Pros
      • świetnie wyjaśnione zagadnienia
      • duża porcja wiedzy
      • dobry instruktor
      • wiele materiałów ćwiczeniowych
      • atrakcyjna cena
      Cons
      • brak
      [Głosów:1    Średnia:5/5]

      ZOSTAW ODPOWIEDŹ

      Please enter your comment!
      Please enter your name here