W dzisiejszych czasach znajomość zasad tworzenia grafiki komputerowej bardzo się przydaje. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób chce zdobyć wiedzę, która pozwoli im posługiwać się programami do jej tworzenia. Powstaje więc wiele kursów, które pomóc mają nam w nauce. Nie wszystkie jednak są w stanie spełnić nasze oczekiwania. Na szczęście istnieją takie kursy, w których przedstawione informacje są w stanie pomóc nam i realnie nauczyć nowych umiejętności. Jednym z takich kursów jest z całą pewnością Kurs Adobe Fireworks CS5 prowadzony przez Ksawerego Kargóla. Poniższa recenzja przedstawia to, czego możemy spodziewać się po tym kursie. Mam nadzieję, że pozwoli ona poznać ten kurs osobom zainteresowanym oraz podjąć decyzję co do skorzystania z niego.

Zasoby kursu Adobe Fireworks

Kurs Adobe FireworksAdobe Fireworks CS5 jest jednym z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych programów do tworzenia grafiki komputerowej. Jak sama nazwa kursu wskazuje – ma on na celu przybliżenie nam funkcjonalności tego narzędzia oraz udzielenie pomocnych rad, dzięki którym osoba uczestnicząca w kursie nauczy się z niego korzystać.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

W kursie, który podzielony jest na na 13 krótkich działów mamy więc możliwość poznania interfejsu programu oraz nauczenia się korzystania z jego najważniejszych funkcji takich jak importowanie i eksportowanie materiałów (oraz ich zapis), edycja bitmap, stosowanie symboli i filtrów, tworzenie wektorów czy cięcie na plasterki. Omówionych funkcji jest zresztą znacznie więcej co, moim zdaniem pozwala na dobre poznanie tego programu oraz nauczenie się jak najlepiej go wykorzystywać.

Przystępność kursu Adobe Fireworks

Kurs Adobe Fireworks CS5 to dobra metoda nauki nawet dla osób, które są kompletnymi laikami w dziedzinie grafiki komputerowej. Poszczególne elementy programu oraz wykorzystanie dostępnych funkcji wytłumaczone jest w sposób jasny i przejrzysty bez niepotrzebnego używania fachowego słownictwa czy niezrozumiałych dla laika terminów. Dodatkowym atutem jest ta część kursu, która omawia interfejs narzędzia. Dzięki niej nawet osoba, która nie znała tego programu nie czuje się wrzucona na głęboką wodę, co znacznie ułatwia rozumienie kolejnych funkcji programu i sprawia, że nauka jest w miarę szybka i przyjemna. Dzięki temu jest to najlepszy z dostępnych na rynku kursów.

Komunikacja w kursie Adobe Fireworks

W przypadku kursów online komunikacja ma ogromne znaczenie. Nie zapominajmy, że nie znajdujemy się z szkoleniowcem w jednej sali i nie mamy możliwości poprosić go o powtórzenie lub doprecyzowanie. Informacje muszą więc być przekazywane w odpowiednim tempie oraz w sposób zrozumiały. Czy Kurs Adobe Fireworks CS5 spełnia te wymagania? W mojej ocenie, jak najbardziej.
Instruktor wyraża się w sposób jasny, tempo udzielanych porad jest odpowiednie. Co więcej, przekazywane przez niego informacje są konkretne i szczegółowe nie odczuwa się więc konieczności „dopytania” o niezrozumiałe szczegóły. Warto również dodać, że instruktor przekazuje nam to, co naprawdę przydaje się w pracy z programem. W kursie nie ma rzeczy nieprzydatnych czy nadmiaru nikomu nie potrzebnej teorii. Tylko rzeczowa i merytoryczna wiedza, która nadaje się do wykorzystania. To spora zaleta.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie Adobe Fireworks

Odpowiednie przekazanie wiedzy to jedno. Jednakże ogromne znaczenie ma to, jak utrwala się ona w naszych głowach. Dlatego też zdobyte informacje warto „przetestować” w praktyce. Czy kurs Adobe Fireworks CS5 na to pozwala? Na szczęście tak. W zakresie kursu otrzymujemy bowiem dodatkowe materiały, testy i ćwiczenia, które pozwalają zarówno na sprawdzenie swoich umiejętności, jak i na powrócenie do nauczanych zagadnień i przećwiczenie ich w praktyce. To spory plus, dzięki któremu kurs ten nie jest kolejną pozycją, w której otrzymujemy jedynie sporo teoretycznej wiedzy, której nie potrafimy potem zastosować.

Moja opinia i rekomendacja o kursie Adobe Fireworks

Pora na końcowe wnioski. Moim zdaniem, Kurs Adobe Fireworks CS5 to jedna z najlepszych pozycji, które są obecnie dostępne na rynku. To narzędzie, które nawet całkowitemu laikowi pozwala poznać program i nauczyć się wykorzystywać jego funkcje. Przystępny sposób podawania wiedzy, dodatkowe materiały i testy sprawdzające sprawiają, że naprawdę możemy sporo się nauczyć.
Plusem jest również fakt, że kurs ten możemy odtwarzać dowolną ilość razy, na wszystkich urządzeniach. Dzięki temu, jeśli o czymś zapomnimy a w trakcie pracy okaże się to być koniecznym możemy po prostu wrócić do danego zagadnienia i odświeżyć swoją wiedzę.

Podsumowując Kurs Adobe Fireworks CS5 to dobry wybór, który jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Jeśli więc chcemy zagłębić się w tajniki grafiki komputerowej i realnie poznać funkcjonalność programu Adobe Fireworks zakup tego kursu jest dobrą decyzją. Zawarte w nim informacje są bowiem w stanie realnie pomóc w nauce oraz zdobywaniu nowych umiejętności. Tym bardziej, że wraz z kursem otrzymujemy dostęp do jego ewentualnych aktualizacji.

Kurs Adobe Fireworks CS5 Cena detaliczna: zł25
Kurs Adobe Fireworks CS5
9.4
Zasoby / treść 10/10
  Przystępność kursu 9/10
   Instruktor / komunikacja 9/10
    Testowanie zdobytej wiedzy 9/10
     Cena / jakość 10/10
      Pros
      • świetnie wyjaśnione zagadnienia
      • duża porcja wiedzy
      • dobry instruktor
      • wiele materiałów ćwiczeniowych
      • atrakcyjna cena
      Cons
      • brak
      [Głosów:1    Średnia:5/5]

      ZOSTAW ODPOWIEDŹ

      Please enter your comment!
      Please enter your name here