Kurs Photoshop

Photoshop to program do obróbki fotografii i tworzenia grafik, który jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie. Korzystają z niego zarówno wielcy dziennikarze z najbardziej rozpoznawalnych na świecie gazet, jak i graficy komputerowi, którzy tworzą grafiki na potrzeby stron internetowych, broszur informacyjnych, ulotek czy reklam telewizyjnych. Jeśli chcesz pracować w branży fotograficznej lub graficznej albo pragniesz założyć własne studio reklamy, znajomość narzędzia jakim jest Photoshop jest w Twoim przypadku podstawą.

Aby nauczyć się obsługi tego programu, warto zapisać się na kurs lub odbyć szkolenie za pośrednictwem Internetu. Jaką tematykę obejmuje kurs dostępny na naszej platformie?

Spis treści

Zasoby kursu Adobe Photoshop

PhotoshopW ramach niniejszego kursu, który adresowany jest do średniozaawansowanych użytkowników tego narzędzia, dowiesz się krok po kroku, jak tworzyć grafiki i animacje. Zostaniesz przeprowadzony przez kilkanaście projektów, z których każdy jest inny i pozwala na doskonalenie umiejętności z zakresu obsługi innego narzędzia, które oferuje ten program.

Umiejętności zdobyte w czasie niniejszego kursu przydadzą ci się w realizacji własnych projektów niezależnie od tego, czy zamierzasz zająć się grafiką profesjonalnie, czy amatorsko. Po jego zakończeniu jedynie wyobraźnia będzie Cię ograniczać w realizacji własnych projektów.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Umiejętności, które nabędziesz po odbyciu niniejszego kursu, to:

– łączenie grafiki 2D i 3D
– ożywianie zdjęć, czyli grafiki 2,5D
– łączenie obrazów nieruchomych i ruchomych czyli Cinemagraph
– animowane banery, animacje poklatkowe i animacje 3D
– generowanie realistycznych elementów środowiska, a w szczególności roślin.

Przystępność kursu Adobe Photoshop

Aby kurs był efektywny, koniecznie musi być przeprowadzony w sposób jasny, przejrzysty i jak najprostszy. Nasz kurs video składa się ze 115 filmów instruktażowych, które bardzo przejrzyście i jednoznacznie pokazują, jak wykonywać poszczególne projekty krok po kroku. Filmy komentowane są przez lektorów.

Niniejsze 115 filmów pokazuje, jak zrealizować 17 różnych zagadnień. Ponieważ na dołączonych do zestawu płytach znajdują się wszystkie opisane krok po kroku zagadnienia wraz z niezbędnymi materiałami, możesz w każdej chwili ćwiczyć zdobyte umiejętności.

Komunikacja w kursie Adobe Photoshop

Jak wspomniałem już wcześniej, kurs składa się ze 115 filmów instruktażowych prowadzonych przed doświadczonych lektorów, którzy w prosty i przejrzysty sposób tłumaczą zasadę działania każdego omawianego narzędzia.

Jasny przekaz informacji przez prowadzących przyczynia się w znacznym stopniu do lepszego zrozumienia treści kursu. Dzięki temu można w szybki sposób opanować umiejętności posługiwania się tym bardzo uniwersalnym narzędziem.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie Adobe Photoshop

Każdy projekt realizowany w czasie trwania kursu zakończony jest sprawdzeniem wiadomości. Rozwiązując testy, można sprawdzić co jeszcze sprawia nam największe kłopoty i powtórzyć tą część materiału. Dzięki temu, że po zakupie kursu cały czas ma się dostęp do wcześniejszych filmów instruktażowych, w razie wątpliwości można wrócić do dowolnego momentu kursu i powtórzyć to, co sprawia największe kłopoty.

Cały kurs prowadzony jest na polskiej wersji językowej oprogramowania Photoshop CC.

Po odbyciu kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Taki dokument można załączyć do CV przy poszukiwaniu nowego miejsca pracy. Potencjalny pracodawca na pewno potraktuje ten certyfikat jako zaletę pracownika.

Moja opinia i rekomendacja o kursie Adobe Photoshop

W Internecie dostępnych jest wiele kursów z zakresu obsługi programu Photoshop. Te dostępne w formie e-learningu bardzo często są zrobione „na odczepnego”, czyli krótko i nie zawsze na temat. Niniejszy kurs w przeciwieństwie do większości podobnych produktów dostępnych w sieci charakteryzuje się wysoką jakością merytoryczną i jasnością przekazu.

Wysokiej jakości filmy nagrane z udziałem lektorów, którzy mówią bardzo wyraźnie i jasno oraz materiały dostępne dla każdego, kto zakupi kurs sprawiają, że w dowolnym momencie można cofnąć się do określonego tematu, który sprawiał trudności i wykonać stawiane w nim zadanie raz jeszcze.

Najważniejszą informacją dla osób, które zamierzają pracować w dziedzinie grafiki komputerowej i zdecydują się na udział w niniejszym kursie jest fakt, że po jego ukończeniu dostaną certyfikaty, które można dołączyć do CV podczas poszukiwania pracy. Dołączenie takiej informacji do swoich dokumentów rekrutacyjnych zwiększa szanse na zatrudnienie w zawodzie.

Biorąc pod uwagę wszystkie parametry niniejszego kursu, moja recenzja może być tylko pozytywna. W tak przystępnej cenie ciężko jest znaleźć kurs, który nie tylko zagwarantuje nam certyfikat, lecz także rzeczywiście czegoś nas nauczy. Udział kursie polecam przede wszystkim osobom związanym z grafiką komputerową. Zdobyte przez nich umiejętności w czasie jego trwania na pewno przydadzą się później w pracy zawodowej.

[P_REVIEW post_id=56681 visual=’full’]

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here