Kurs After Effects

Animacja komputerowa daje ogromne możliwości, które przydawać mogą się w wielu dziedzinach, również w biznesie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób chce nauczyć się jej tworzenia. Jest to bowiem cenna umiejętność, która może np. zwiększyć nasze szanse na zdobycie dobrej pracy. Właśnie dlatego powstaje coraz więcej kursów i szkoleń, dzięki którym możemy poszerzyć swoją wiedzę.

Dziś chcę skupić się na jednym z nich. Kurs After Effects – bo o nim mowa, to pozycja, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Czy jednak warto kupić ten kurs? Poniższa recenzja ma na celu odpowiedzieć na to pytanie.

Spis treści

Zasoby kursu After Effects – tworzenie animacji

After EffectsProgram After Effects to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia animacji, który jest bardzo chętnie wykorzystywany. Nie ma w tym nic dziwnego – oferuje on szereg przydatnych i ciekawych funkcji, które pozwalają na osiągnięcie dobrych efektów w animacji. Kurs After Effects pozwala je poznać oraz pogłębić wiedzę o ich stosowaniu na podstawie 8 praktycznych projektów. Dzięki temu wiedza przekazywana w kursie nie jest wyłącznie teoretyczna a zastosowanie funkcji pokazane zostaje w sposób praktyczny i interesujący. Kurs dostarcza nam więc niezwykle obszernej wiedzy na temat profesjonalnych technik pracy. Wśród wielu omawianych zagadnień warto wymienić choćby naukę łączenia animacji 3d z filmem, tworzenie czołówek czy efektów specjalnych. Jest to więc solidna dawka przydatnej wiedzy.

Przystępność kursu After Effects – tworzenie animacji

Na samym początku trzeba zaznaczyć, że kurs ten nie jest przygotowany pod kątem potrzeb laików. Osoby, które nie miały do czynienia z programem After Effects mogą więc być niezadowolone. Warto jednak zaznaczyć, że firma, która kurs oferuje wyraźnie zaznacza, że jest on stworzony z myślą o osobach, które podstawową wiedzę z zakresu obsługi tego programu posiadają.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Faktycznie, jeśli program After Effects nie jest nam obcy, znamy jego działanie, interfejs oraz podstawowe funkcje zdobywanie wiedzy z tym kursem jest proste, wciągające i wygodne.

Instruktor w sposób ciekawy i jasny tłumaczy poszczególne zagadnienia nie przesadzając z fachową terminologią co sprawia, że kurs jest całkiem przyjemny w odbiorze. Fakt, że funkcje programu omawiane są na przykładzie konkretnych projektów sprawia, że informacje, jakie otrzymuje kursant są jasne, zwięzłe i zrozumiałe. Nie mamy tu również do czynienia z dłużyznami czy nadmiarem teorii. Tylko to, co przyda nam się w praktyce – co jest sporą zaletą zwłaszcza na tle innych kursów tego typu.

Komunikacja w kursie After Effects – tworzenie animacji

Komunikacja w tym kursie z całą pewnością jest mocną stroną tego szkolenia. Nie da się bowiem ukryć, że instruktor zadbał o przekazywanie ważnych informacji we właściwy sposób. Tempo przekazywania wiedzy oraz prezentowania funkcji jest zadowalające i pozwala na zrozumienie tłumaczonych zagadnień bez konieczności powtórnego oglądania materiału. Dzięki temu jest to jeden z najlepszych kursów tworzenia animacji z tych, które dostępne są obecnie na polskim rynku.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie After Effects – tworzenie animacji

Wiadomo, że samo przekazanie informacji to za mało. Aby kurs przyniósł nam korzyści musimy nauczyć się praktycznie je wykorzystywać. Wypadałoby więc mieć zarówno możliwość ich ćwiczenia, jak i sprawdzenia się. Czy kur After Effect nam to zapewnia? Okazuje się, że tak. Wraz z kursem otrzymujemy bowiem dodatkowe materiały takie jak wszystkie pliki, które zostały użyte w kursie. Dzięki temu nie tylko poszerzamy swoją teoretyczną wiedzę, ale również mamy okazję zastosować ją w praktyce. To sprawia, że proces nauki jest znacznie bardziej efektywny. Dodatkowo, do kursu dołączane są testy, które pozwalają sprawdzić swoją wiedzę. Zawsze mamy więc możliwość sprawdzenia, czy wszystkie kwestie są dla nas jasne. Jeśli nie – wystarczy powrócić do danego zagadnienia. Jest to możliwe dzięki możliwości pobrania plików z kursem.

Moja opinia i rekomendacja o kursie After Effects – tworzenie animacji

Czas na kilka końcowych wniosków. Kurs After Effects ma wiele zalet, które sprawiają, że jest to chyba najlepszy z dostępnych tego typu szkoleń na rynku. Zakup szkolenia jest więc dobrym pomysłem. Szczególnie dla osób, które posiadają już podstawową wiedzę z zakresu obsługi tego programu i chcą poszerzyć swoje umiejętności oraz zająć się animacją na nieco bardziej zaawansowanym poziomie. Przejrzysta komunikacja, sporo materiałów dodatkowych oraz ciekawy sposób przekazywania wiedzy na konkretnych projektach to główne zalety tego kursu.

Warto również dodać, że czas jego trwania – są to 4 godziny filmów z różnymi projektami sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które potrzebują skondensowanej wiedzy przekazanej w przystępny sposób.

Moim zdaniem kurs ten jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje. Tym bardziej, że po jego ukończeniu otrzymujemy certyfikat poświadczający posiadane przez nas umiejętności.

Jeśli więc tworzenie animacji jest czymś, czym chcesz się zajmować – warto rozważyć uczestnictwo w tym kursie.

[P_REVIEW post_id=56675 visual=’full’]

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here