Kurs AutoCAD 2009

Program AutoCAD cieszy się niesłabnącą popularnością już od 30 lat. Wykorzystywany jest do dwuwymiarowego (2D) i trójwymiarowego (3D) komputerowego projektowania oraz tworzenia dokumentacji. Mnogość funkcji i zastosowań sprawia, że program ten stanowi podstawowe i nieodzowne narzędzie optymalizujące pracę projektantów na całym świecie. Oprogramowanie posiada wiele specjalistycznych tzw. „nakładek”, dzięki czemu jest używane przez architektów i specjalistów z wielu dziedzin. Jego walory doceniają nie tylko profesjonaliści, ale także amatorzy czy pasjonaci nowych technologii dopiero próbujący swych sił w projektowaniu, dla których kreowanie nowej rzeczywistości stanowi hobby i wyzwanie.

AutoCAD 2009W XXI wieku, dzięki rozwojowi nowych technologii nawet laik może stworzyć własny projekt. Wystarczy odrobina woli, zaangażowania, dobry pomysł oraz umiejętność obsługi programu AutoCAD 2009. Dzięki możliwościom programu z pomysłu, koncepcji powstaje projekt – bez użycia tradycyjnej deski kreślarskiej. Narzędzie ułatwia tworzenie i edycję brył oraz powierzchni, a także ich nawigację. Praktycznie na każdym etapie pracy istnieje możliwość wizualizacji projektu, a tym samym korekty popełnionych błędów. Istotną funkcją programu jest automatyczna dokumentacja pracy – narzędzie samo przekształca modele w dokumenty konstrukcyjne, usprawniając pracę zaangażowanych w projekt ludzi.

Spis treści

Zasoby (treści i wiedza) kursu online AutoCAD 2009

Podczas kursu online AutoCad 2009 dowiesz się:

– jak rysować: linie, okręgi, prostokąty, elipsy i półlinie,
– jak używać tryb orto i śledzenie biegunowe,
– jak sprawnie lokować obiekty,

poznasz podstawowe modyfikacje elementów, takie jak:

– przenoszenie i kopiowanie,
– obracanie,
– zaznaczanie i usuwanie;

poznasz zaawansowane funkcje (modyfikacje elementów), czyli:

– ucinane, wydłużanie, zaokrąglanie i fazowanie,
– tworzenie odbicia lustrzanego i szyku,
– rozciąganie, skalowanie, modyfikacja za pomocą uchwytów oraz rozbijanie obiektów;

dowiesz się:

– jak tworzyć warstwy;
– jak pracować z tekstem;
– jak wymiarować;
– jak tworzyć bloki;
– jak usprawnić pracę wykorzystując dostępne narzędzia.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Przystępność kursu AutoCAD 2009

Treści zaprezentowane na 3 – godzinnym kursie online AutoCAD 2009 są znakomicie uporządkowane, przedstawione w prostej przejrzystej formie; wiedza jest stopniowana – od zagadnień podstawowych po złożone. Nawet użytkownik, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z projektowaniem, po uważnym obejrzeniu kursu online, jest w stanie stworzyć własny, prosty projekt.
Kurs jest dobrze rozplanowany w czasie, dzięki czemu nauka jest efektywna i nie nużąca. Poszczególne moduły są omówione w sposób dokładny i rzetelny.

Ocena instruktora w kursie internetowym AutoCAD 2009

Od początku widać, że instruktor prowadzący kurs jest nie tylko ekspertem, praktykiem, ale pasjonatem w swojej dziedzinie i dobrym trenerem. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, szkoleniowiec aktywizuje uczestników, zachęca do twórczego, samodzielnego myślenia; skutecznie realizuje plan mający na celu zainteresowanie tematem, tak aby uczestnicy samodzielnie poszukiwali rozwiązań i pogłębiali swoją wiedzę.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie AutoCAD 2012

Aby trwale zapamiętać daną partię materiału konieczne jest utrwalenie wiadomości. Wiedzę utrwalamy poprzez sukcesywne powtarzanie materiału i ćwiczenia. W ramach kursu online otrzymujemy pakiet materiałów do samodzielnej nauki oraz możliwość pobrania plików z kursem, tak aby móc powrócić do wiadomości w dogodnej chwili. Dzięki tej możliwości nauka jest przyjemna, skuteczna i nie obarczona stresem.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online AutoCAD 2012

W opinii mojej i pozostałych kursantów szkolenie zasługuje na najwyższą ocenę. Dlaczego? Treści przekazane podczas szkolenia są niezwykle wartościowe zarówno dla osoby początkującej, jak i dla
zaawansowanego użytkownika. Kurs poszerza i aktualizuje wiadomości niezbędne do wykonywania zawodu projektanta i w znaczący sposób podnosi jego kwalifikacje zawodowe. Jest szansą dla osób bezrobotnych pragnących zdobyć nowy, atrakcyjny zawód, ponieważ gwarantuje zdobycie nowych, unikalnych i pożądanych na rynku pracy umiejętności. Szkolenie jest wartościowe także dla osób aktywnych zawodowo, które chcą udoskonalić swój warsztat i usystematyzować wiedzę.

Kurs posiada mnóstwo zalet, z których oprócz wysokiego poziomu merytorycznego warto wymienić:

– niezwykle atrakcyjną formę przekazu – nauka odbywa się w komfortowych, domowych warunkach,
– możliwość sprawdzenia wiadomości,
– możliwość pobrania plików i zapisania ich na dysku komputera,
– nielimitowany 24 – godzinny dostęp,
– stałe aktualizacje,
– certyfikat ukończenia,
– dostęp z urządzeń mobilnych.

Co wyróżnia tę ofertę spośród propozycji konkurencji?

Organizatorzy szkolenia nie marnują czasu słuchaczy – program kursu jest niezwykle esencjonalny, obejmuje wyłącznie wartościowe treści, porady i wskazówki przydatne w pracy projektanta.
Niewątpliwym atutem oferty, oprócz ciekawego programu i atrakcyjnej formy przekazu jest korzystna cena. Uczestnicząc w tym kursie zyskamy naprawdę wiele przy niewielkim wkładzie finansowym – za to szkoleniu należy się palma pierwszeństwa.

Kurs AutoCAD 2009 Cena detaliczna: zł39
Kurs AutoCAD 2009
9.4
Zasoby / treść 10/10
  Przystępność kursu 9/10
   Instruktor / komunikacja 9/10
    Testowanie zdobytej wiedzy 9/10
     Cena / jakość 10/10
      Pros
      • świetnie wyjaśnione zagadnienia
      • duża porcja wiedzy
      • dobry instruktor
      • wiele materiałów ćwiczeniowych
      • atrakcyjna cena
      Cons
      • brak
      [Głosów:1    Średnia:5/5]

      ZOSTAW ODPOWIEDŹ

      Please enter your comment!
      Please enter your name here