Kurs AutoCAD 2010

Projektowanie, architektura, to rejony, w których młodzi ludzie coraz częściej szukają pracy i wiążą z tą branżą swoją przyszłość. Obszar jest bardzo atrakcyjny, stwarza możliwości przyjemnej pracy, za równie przyjemne wynagrodzenie. Jednak, jak każdy zawód specjalistyczny, wymaga pewnych konkretnych umiejętności. Poza wiedzą tematyczną, każdy przyszły projektant powinien w bardzo dobrym stopniu znać zasady obsługi głównego i najczęściej wykorzystywanego programu wspierającego programowanie zarówno dwuwymiarowe, jak i trójwymiarowe. Główną specjalizacją programu jest kreślenie rysunków 2D. Sprawdźmy ofertę kursu obsługi tego programu.

Zasoby (treści i wiedza) kursu online AutoCAD 2010

AutoCAD 2010Po wykupieniu dostępu, otrzymamy kurs w postaci internetowego filmu wideo. Istnieje możliwość zamówienia dodatkowej, darmowej płyty DVD. Klient zapłaci jedynie za koszty przesyłki. Kurs stanowi podręcznikowe wprowadzenie w arkana obsługi programu AutoCAD. Stanowi ułatwienie nauki nie należącego do najbardziej prostych w obsłudze programów. Kurs skupia uwagę na wszystkich ważnych aspektach możliwości wykorzystania aplikacji. AutoCAD słynie z niezwykle rozbudowanej biblioteki elementów, dodatkowych modułów i narzędzi, dzięki temu stanowi idealne środowisko pracy projektantów z wielu branż.

Kurs jest naprawdę rozbudowany i zawiera obszerną naukę korzystania ze wszystkich możliwych funkcji programu. Prowadzący nie pominął żadnej ważnej kwestii. Na wstępie otrzymujemy całkiem przyjazne i łatwe do przyswojenia, wprowadzanie w sposób funkcjonowania programu, jego zalety, możliwości i dostępne narzędzia. Stopniowo, będziemy przeprowadzani w dalsze, bardziej skomplikowane i rozbudowane funkcje.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Kurs składa się z kilku części tematycznych. W ramach całego szkolenia, posiądziemy wiedzę z zakresu interfejsu, nawigacji, podstaw rysowania, lokalizacji i przyciągania, podstawowych modyfikacji, zaawansowanych modyfikacji, tekstu, warstw, wymiarowania, bloków, różnych narzędzi, rzutni i ustawień możliwości wydruku.

Przystępność kursu AutoCAD 2010

Jeżeli zakładasz, że nauczysz się profesjonalnej obsługi programu AutoCAD od zera, nie posiadając żadnych podstaw w jeden wieczór, to jesteś w błędzie. AutoCAD to nie Word czy nawet Excel, to specjalistyczny program, który wymaga wielu godzin spędzonych na praktyce. Jednakże, kurs został opracowany w bardzo przystępny sposób i okaże się niezwykle pomocny. Wiedza przekazywana jest w sposób bardzo jasny i zrozumiały. Podzielenie nauki na moduły zawierające po kilka filmów instruktażowych, z których, każdy dotyczy innego zagadnienia w ramach jednego modułu, stanowi duże ułatwienie dla kursanta, wprowadzając jasność rozbicia materiału, który nie zlewa się w jedną całość. Trzeba przyznać, że twórca szkolenia zadał sobie dużo trudu żeby stworzyć tak przejrzysty kurs. Jeżeli posiadasz choć trochę wiedzy na temat podstaw obsługi AutoCAD, kurs będzie dla ciebie bardzo przystępny i zrozumiały.

Ocena instruktora w kursie internetowym AutoCAD 2010

Przy nauce tak trudnego programu, jakim jest AutoCAD, niezwykle ważna jest odpowiednia komunikacja prowadzącego szkolenie, jaką nawiązuje z kursantem. W tym aspekcie, pan Ksawery Kargól, bo tak nazywa się prowadzący szkolenie, sprawdził się w stu procentach. Sposób w jaki tłumaczy zawiłe treści obsługi AutoCADa jest całkowicie przyjazny i łatwo przyswajalny. Lektor wychodzi z założenia, że lepiej więcej wyjaśnić, niż czegoś nie dopowiedzieć. Dlatego, otrzymujemy w pełni profesjonalne szkolenie, w którym, prowadzący nie pomija żadnego aspektu, dzięki temu nie wpadamy w pułapkę niedookreślonych luk, które mogą blokować dalszą naukę, bardziej skomplikowanych kwestii. Dzięki dobrze prowadzonej narracji, płynnie przejdziemy z jednego modułu, do drugiego. Recenzja tego aspektu musi być pozytywna.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie AutoCAD 2010

Przy każdej nauce, praktyka czyni mistrza. Jeżeli chodzi o program AutoCAD, ta praktyka jest szczególnie ważna. Tylko długie ćwiczenia doprowadzą nas do perfekcji przy rysowaniu i projektowaniu. Twórcy szkolenia pomyśleli o tym aspekcie i w ręce adepta oddają gotowy zestaw ćwiczeń, który został opracowany w ten sposób, by przeprowadzić kursanta przez praktyczne doskonalenie i utrwalanie zdobytej wiedzy teoretycznej.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online AutoCAD 2010

Kurs jest niezwykle przydatną pomocą dla wszystkich, tych, którzy wiążą swoją przyszłość z projektowaniem i wykorzystywaniem jakże przydatnych możliwości programu AutoCAD. Jest podany w przystępny i zrozumiały sposób, choć jest wymagający i wymusza na kursancie maksimum skupienia i zaangażowania. Zawiera kompleksowe przeszkolenie, które kładzie nacisk na poznanie wszystkich ważnych funkcji i narzędzi programu. Merytoryczność kursu należy ocenić naprawdę wysoko. Na równie wysokim poziomie stoi aspekt komunikacyjny i przystępności. Bardzo dobry zestaw ćwiczeń, jaki twórca kursu dodaje w pakiecie, pozwoli utrwalić świeżo zdobytą wiedzę. To kurs, który naprawdę bije na głowę swoich konkurentów. Pieniądze zainwestowane w odblokowanie pełnego materiału szkoleniowego, na pewno nie będą zmarnowane.

[P_REVIEW post_id=56624 visual=’full’]

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here