Fruity Loops Studio

Program Fruit Loops Studio 10 jest, jak dotąd, jednym z najlepszych narzędzi, służących do samodzielnego tworzenia muzyki. Od wielu lat, cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno wśród amatorów, jak i zawodowców, zajmujących się komponowaniem muzyki. Zaprojektowany przez prawdziwych muzycznych pasjonatów i profesjonalistów, umożliwia produkcję własnych utworów muzycznych – praktycznie od podstaw. Olbrzymia ilość modułów i różnego rodzaju funkcji programu, czynią z niego całkowicie kompletne i profesjonalne wirtualne studio nagrań.

Fruity Loops 10Kurs Fruity Loops Studio 10 przygotowano dla wszystkich osób, które pragną nauczyć się sprawnej obsługi, tego niesamowitego i uważanego przez wielu za legendarne, oprogramowania. W zaledwie siedem godzin, można zapoznać się z całym interfejsem Fruity Loops Studio 10 oraz ze wszystkim istniejącymi w nim opcjami. W kursie przedstawione są na każdym etapie przykłady praktyczne, które mają za zadanie sprawić, że po obejrzeniu kursu, można będzie bez problemu przystąpić, do tworzenia własnych utworów muzycznych lub edycji i miksowania już istniejących. Czy jest tak w rzeczywistość? Oto szczegółowa recenzja kursu Fruity Loops Studio 10.

Spis treści

Zasoby kursu Fruity Loops Studio

W kursie poruszone i omówione są praktycznie wszystkie elementy, na które składa się całe oprogramowanie. Od wnikliwego przeanalizowania całego obszaru interfejsu i nauki poruszania się po wszystkich dostępnych opcjach – czyli sprawnej nawigacji, po praktyczne przykłady zastosowania wszelkiego rodzaju funkcji. Jednym słowem – kurs obejmuje analizę i wyjaśnienie wszystkich dostępnych w programie etapów produkcji utworów muzycznych – począwszy od nauki jak stworzyć i zapisać projekt, na jego pełnej finalizacji skończywszy.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Dokładnie zaprezentowane są wszystkie dostępne efekty, jakie można za sprawą Fruity Loops Studio 10 uzyskać, takie jak kompresja, korekcja i filtracja itd. Omówiony jest każdy etap produkcji – poznajemy instrukcję praktycznego użytkowania narzędzi muzycznych, takich jak syntezatory, instrumenty perkusyjne, gitary czy samplery oraz uczymy się jak tworzyć własne aranżacje i mastering. Dodatkowo w kursie zawarte są informacje o pluginach i innych narzędziach ułatwiających pracę z programem. Czyli jest praktycznie wszystko, co być powinno.

Przystępność kursu Fruity Loops Studio

Już od samego początku kursu wyraźnie widać, że sposób przekazywanej wiedzy, pozwala na bardzo szybkie pojęcie funkcjonowania programu. Poruszane zagadnienia są ujęte w łatwe do ogarnięcia, nawet przez największego laika, lekcje. Wszystko pokazane jest i wytłumaczone po kolei i według stopnia trudności, czyli od praktycznych podstaw – do zaawansowanych funkcji. Pozwala to w efekcie, na wręcz intuicyjną i bezstresową naukę. Dzięki zastosowaniu tego typu schematu kursu, mamy możliwość stałego powtarzania nabytych już umiejętności, ponieważ przerabiając każdą następną lekcję, niejako musimy stosować wiedzę, którą zdobyliśmy już wcześniej.

Komunikacja w kursie Fruity Loops Studio

W przypadku wideo kursów, niezwykle istotna jest forma przekazywanej wiedzy. Nie ma w tym przypadku miejsca na jakieś niejasności i brak czytelności przekazu. Dobra komunikacja jest tutaj podstawą. Kurs Fruity Loops Studio 10 pod tym względem wypada całkiem dobrze. Dzieje się tak zapewne dlatego, iż można wyraźnie odczuć, że prowadzący doskonale wie o czym mówi. Widać, że świetnie czuje ten program i zna jego prawdziwe możliwości. Dzięki temu cały przekaz jest swobodny i w taki sposób przychodzi też jego przyswajanie.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie Fruity Loops Studio

Jak to bywa w przypadku kursów wideo online, które dostępne są przez internet, można się zastanawiać, czy istnieje szansa przetestowania swojej wiedzy oraz możliwość otrzymania materiałów do samodzielnego powtórzenia ćwiczeń. Jeśli chodzi o kurs Fruity Loops Studio 10, jest to jak najbardziej realne. Bez problemu można zarówno ściągnąć na dysk obejrzane już wcześniej lekcje i spokojnie powtarzać pokazane w nim ćwiczenia, jak i przetestować swoją wiedzę i otrzymać certyfikat ukończenia kursu. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia płyty CD ze wszystkimi lekcjami zawartymi w kursie.

Moja opinia i rekomendacja o kursie Fruity Loops Studio

Wiele osób zrezygnowało z użytkowania programu Fruity Loops Studio 10, tylko dlatego, że nie potrafiły się sprawnie poruszać po jego środowisku. Pomimo względnej przejrzystości, poznanie wszystkich funkcji tego oprogramowania, wcale nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Chyba że, skorzysta się z dobrego kursu, a takim kursem jest kurs Fruity Loops Studio 10.
Nauka sprawnego korzystania z tego skomplikowanego muzycznego kombajnu, może zająć wiele tygodni, jeśli nie miesięcy. Natomiast Kurs Fruity Loops Studio 10, robi to jedynie w siedem godzin. I w dodatku robi to naprawdę sprawnie, w porównaniu do innych kursów. Po skończeniu szkolenia, można praktycznie od razu przystąpić do tworzenia własnej muzyki. Bez nerwów spowodowanych chaotycznym błądzeniem po interfejsie i różnego rodzaju funkcjach oraz bez strachu, że stracimy przez przypadek efekty naszej pracy. Kurs jest dobry zarówno dla kompletnych amatorów, którzy nigdy nie mieli do czynienia z jakimkolwiek oprogramowaniem muzycznym, jak i dla ludzi, którzy pracują z Fruity Loops Studio 10, ale nie do końca znają jego możliwości – w tym kursie z pewnością je poznają. Patrząc obiektywnie, mogę spokojnie wszystkim polecić ten kurs, tym bardziej że jego cena, w porównaniu do przekazywanej wiedzy, wcale nie jest wygórowana.

[P_REVIEW post_id=56669 visual=’full’]

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here