Pozycjonowanie stron kurs

Specyfiką dzisiejszego biznesu, jest skuteczne zaistnienie w Internecie. To sieć stanowi dzisiaj główne okno na świat, najbardziej skuteczny nośnik reklamy i najczęstsze medium, służące za platformę kontaktu Klienta z daną firmą. To, w Internecie szukamy informacji, kiedy zainteresuje nas dany produkt, to w sieci sprawdzimy listę firm, które oferują sposoby zaspokojenia naszych potrzeb. Dlatego, tak ważne jest by nasza strona internetowa miała dobry wynik. SEO to podstawowe działania, które zapewnią naszej witrynie dużą oglądalność.

Zasoby (treści i wiedza) kursu online Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Pozycjonowanie stronKurs przeprowadzi nas przez szereg czynności jakie możemy wykonać żeby podnieść atrakcyjność stron internetowych. Na czym to polega? Kurs wyjaśnia skuteczne tajniki procesu SEO, czyli pozycjonowania strony, którego zadaniem jest zapewnienie jak najwyższego miejsca na liście linków, po wpisaniu danego hasła do wyszukiwarki. Dla przykładu, szukając informacji o zakładach stomatologicznych w Krakowie, wpiszemy zapewne do wyszukiwarki frazę „stomatolog Kraków” i otrzymamy listę linków. Liczne badania wykazują, że zdecydowana większość internautów otworzy jedynie 3 lub 5 pierwszych linków. Dlatego, tak ważne jest by Twoja strona internetowa miała wysoki wynik w wyszukiwarce. Tym zajmuje się pozycjonowanie i optymalizacja – SEO.

Kurs, który tu omawiam, jest bardzo dobrym wprowadzeniem w zagadnienie z zakresu SEO. Jest on opracowany zarówno dla tych, którzy pragną przygotować się do pracy jako profesjonalny SEO copywriter, jak i tych, którzy planują jedynie podnieść atrakcyjność swojej strony, dla swoich korzyści.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

W trakcie 38 filmów instruktażowych, opatrzonych profesjonalnym komentarzem lektora, poznamy sprawdzone techniki pozycjonowania i optymalizacji stron. Dowiemy się na jakich zasadach działa wyszukiwarka Google i co wpływa na wynik naszej strony. Szkoleniowiec wprowadzi również w tajniki doboru odpowiednich słów kluczowych i powie jak skutecznie korzystać z odnośników. Kurs jest kompleksowy i porusza wszystkie ważne zagadnienia w pozycjonowaniu i optymalizacji stron.

Przystępność kursu Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Ogromnym atutem tego kursu jest wzorowa praca lektora prowadzącego wykład. Cały kurs jest bardzo przystępny i praktyczny. Treści przekazywane są w sposób jasny i przejrzysty. Jeżeli obawiasz się, że podczas szkolenia zgubi cię zawikłany język i zbyt wysoki poziom nauki, możesz swobodnie odetchnąć. Szkolenie prowadzone jest taki w sposób, by mogli je zrozumieć i przyswoić przekazywane treści także ci, którzy, z zagadnieniem SEO spotkali się pierwszy raz.

Sposób prowadzenia nauki jest prosty, czemu pomaga podzielenie wykładu na odpowiednie moduły tematyczne, które wprowadzane są stopniowo i płynnie, po przyswojeniu przez kursanta wcześniejszych, podstawowych zagadnień. W ramach kursu otrzymamy dziesięć bloków tematycznych, z czego pierwszy stanowi teoretyczny wstęp, wprowadzający kursanta w podejmowane zagadnienia. Z następnych rozdziałów uzyskamy konkretną wiedzę na temat: wyszukiwarek, slów kluczowych, optymalizacji witryny, indeksacji witryny, czynnikach decydujących o jej pozycji, działaniu odnośników, problemu zdublowanej zawartości i innych najczęściej pojawiających się kłopotach oraz wykorzystaniu konkretnych, przydatnych narzędzi.

Ocena instruktora w kursie internetowym Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Każdy kursant szybko przekona się, że lektor prowadzący wykład, nie robi tego pierwszy raz i doskonale rozumie potrzeby i obawy każdego rozpoczynającego przygodę z pozycjonowaniem i optymalizacją. Sposób przekazania treści dostosowana jest do poziomu każdego. Przydatne wnioski płynące z lekcji wyniosą zarówno ci, którzy pewną wiedzę już posiadają, jak i ci, którzy dopiero zamierzają rozpocząć naukę w danym zakresie od zera. Lektor tłumaczy powoli i jasno, nie wprowadza zamieszania wynikającego z używania niezrozumiałej terminologii, unikając dzięki temu załamania poprawności przepływu informacji. Wzorowa komunikacja lektora z kursantem stanowi bardzo mocny punkt tego kursu.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Ważna jest możliwość praktykowania zdobywanej wiedzy. Materiały szkoleniowe idą tutaj w parze z materiałami służącymi do ćwiczenia i testowania nowo przyswajanej wiedzy. Dzięki temu, kursant zyskuje możliwość bieżącego sprawdzenia skuteczności kursu. Na skuteczność każdego rodzaju nauki, zawsze wpływa możliwość zweryfikowania jej postępu. Firma Strefa Kursów pomyślała i o tym.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Czas jaki spędziłem przed kursem uważam za niezwykle owocny. Kurs w znacznym stopniu usprawnił moje umiejętności pozycjonerskie, jak również nauczył mnie kilku przydatnych, praktycznych sztuczek wpływających na polepszenie wyników swojej pracy, o których istnieniu, do tej pory nie wiedziałem. Ogromny ładunek merytoryczny, to fraza, która w idealny sposób zobrazuje wartość tego szkolenia. Moja recenzja, może zawierać jedynie same pozytywy, podobnie jak wpisy oceniające kurs, jakie pojawiły się od zadowolonych klientów na stronie. Olbrzymia wiedza, przydatne praktyczne sztuczki, jasność przekazu, przejrzysty podział nauki na kolejne etapy i ciekawy sposób prowadzenia wykładu, który zachęca do ciągłego słuchania, decydują, że ten kurs jest zarówno świetnie zainwestowanymi pieniędzmi, jak i konstruktywnie spędzonym czasem. Polecam.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron Cena detaliczna: zł59
Pozycjonowanie i optymalizacja stron
9.4
Zasoby / treść 10/10
  Przystępność kursu 9/10
   Instruktor / komunikacja 9/10
    Testowanie zdobytej wiedzy 9/10
     Cena / jakość 10/10
      Pros
      • świetnie wyjaśnione zagadnienia
      • duża porcja wiedzy
      • dobry instruktor
      • wiele materiałów ćwiczeniowych
      • atrakcyjna cena
      Cons
      • brak
      [Głosów:1    Średnia:5/5]

      ZOSTAW ODPOWIEDŹ

      Please enter your comment!
      Please enter your name here