Kurs Jak założyć sklep internetowy

Wraz z rozwojem technologii, zmieniają się warunki i środowisko naszej pracy, jak również prowadzenia własnej działalności. Jeżeli profil naszej działalności wiąże się z drobnym handlem, dzięki Internetowi zyskujemy możliwość prowadzenia wygodnej sprzedaży z domowego zacisza, bez konieczności kosztownego wynajmu powierzchni sklepowej. Możliwe jest to dzięki istnieniu sklepów internetowych. Wielu przedsiębiorców odstrasza jednak brak umiejętności zakładania i prowadzenia takich stron, co z kolei skazuje na konieczności prowadzenia handlu stacjonarnego w powierzchni sklepowej. Dlatego, warto skorzystać ze specjalistycznego kursu. Poniższa recenzja, pomoże podjąć decyzję i odpowie na pytanie, czy warto skorzystać z tego szkolenia?

Zasoby (treści i wiedza) kursu online Jak założyć sklep internetowy

Jak założyć sklep internetowyKurs przeprowadzony jest przy pomocy dwudziestu filmów instruktażowych, z komentarzem lektora, który stopniowo przeprowadza widza przez wszystkie etapy tworzenia strony internetowej. Kurs zawiera kompleksową naukę zakładania i prowadzenia sklepu internetowego, opartą na działalności na bezpłatnym systemie osCommerce. Zasoby kursu zawierają całą niezbędną wiedzę, jaką powinien przyswoić każdy śmiałek, planujący zacząć swoją przygodę z prowadzeniem sklepu internetowego. Poznamy zarówno metody instalacji i konfiguracji oprogramowania, jak i konkretne sposoby użycia i mechanizmy funkcjonowania aplikacji.

Kurs stworzony jest przez lidera w branży szkoleń wideo, firmę Strefa Kursów, która wypuściła wiele wspaniałych kursów, które zbierają najlepsze recenzje w sieci. Szkolenie składa się 20 filmów, z których każdy tworzy odrębną i autonomiczną całość. Kurs przeprowadzi przez następujące etapy poznania funkcjonowania systemu osCommerce: przenoszenie plików na serwer, instalacja sklepu, pierwsze uruchomienie aplikacji, konfiguracja wersji językowej, edycja waluty płatności, rozbudowaną naukę obsługi szerokiego panelu administracyjnego, edycję strony frontowej, usuwanie zbędnej zawartości, dodawanie produktów, uzupełnianie oferty, wprowadzanie promocji, obsługę zamówień, projektowanie logo sklepu.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Szkolenie jest zatem kompleksowe i zaczyna się od podstawy, jakim jest wprowadzenie w obręb zagadnień teoretycznych sklepu internetowego, przez wyjaśnienie zasad działania odpowiednich funkcji, po praktyczne umiejętności tworzenia i zarządzania systemem sklepu internetowego.

Przystępność kursu Jak założyć sklep internetowy

Do tej pory, miałem okazję spotkać się z kilkoma kursami, jakie zamówiłem na stronie Strefa Kursów. Wszystkie zachwycały dużą przystępnością, czytelnością i jasnością przekazu. Tym razem, również nie poczułem się zawiedziony. Wszystkie treści, jakie przekazuje lektor, podane są odbiorcy w zrozumiały sposób. Każdy uczestnik wideo szkolenia, nawet największy laik, który nigdy nie miał styczności z zakładaniem sklepu internetowego, nie powinien mieć kłopotów ze zrozumieniem wykładu. Kurs podzielony jest na dwadzieścia autonomicznych filmów. W każdym z nich, lektor porusza inne treści i zagadnienia. Ułożenie lekcji nastąpiło według zasady progresu. Kurs rozpoczynają absolutne podstawy, z pozoru oczywiste i dla wielu wydające się zbędne i możliwe do pominięcia, jednak dzięki temu, że prowadzący wyjaśnia wszystkie zagadnienia związane z zakładaniem sklepu internetowego od samego początku, dalsza część kursu będzie zrozumiała dla wszystkich. Po wstępie wprowadzającym i przyswojeniu podstawowych informacji, wprowadzane będą następne lekcje, dotyczące bardziej zaawansowanych funkcji.

Ocena instruktora w kursie internetowym Jak założyć sklep internetowy

Lektor, którym jest ekspert – web developer, który posiada ogromną wiedzę i umiejętności, poparte wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami, nie pomija żadnej rzeczy. Doskonale tłumaczy zagadnienia, zaczynając od podstaw. Sposób jego mowy i doboru słownictwa jest zrozumiały dla wszystkich. Doskonale rozumie on specyfikę kursów wideo, w których prowadzący nie znajduje się ze swoimi kursantami na jednej sali, a ci, nie mają możliwości zadawania pytań na bieżąco, by od razu wyjaśnić niezrozumiałe kwestie, toteż przekazuje wszystkie istotne informacje po kolei, tak, by nie zostawić miejsca na niedomówienia skutkujące brakiem nawiązania dobrego porozumienia z kursantem. Na plus wypada również jego dykcja i sposób artykułowania przekazywanych treści.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie Jak założyć sklep internetowy

Jak w większości ofert szkoleń pochodzących ze strony strefakursow.pl, tak i w tym przypadku, słuchacz otrzymuje możliwość praktycznej weryfikacji swoich świeżo zdobytych umiejętności. Otrzymujemy w pełni profesjonalnie przygotowany zestaw ćwiczeń, który przeprowadzi nas przez wszystkie aspekty szkolenia, pokazując, czy jesteśmy gotowi na samodzielne założenie własnego sklepu internetowego.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online Jak założyć sklep internetowy

Kurs jest niezwykle precyzyjny, nie pozostawia miejsca na niedomówienia, dzięki temu jest bardzo zrozumiały i cechuje się wysoką skutecznością. Uporządkowanie wiedzy i przekazanie jej na poszczególnych etapach, stopniowo wprowadzając coraz trudniejsze zagadnienia, sprawia, że nikt nie powinien mieć problemów z przyswojeniem przekazywanych treści. Założenie to, potwierdzają opinie użytkowników zamieszczone na stronie z kursem. Warto skorzystać z tego kursu.

Kurs Jak założyć sklep internetowy Cena detaliczna: zł30
Kurs Jak założyć sklep internetowy
9.4
Zasoby / treść 10/10
  Przystępność kursu 9/10
   Instruktor / komunikacja 9/10
    Testowanie zdobytej wiedzy 9/10
     Cena / jakość 10/10
      Pros
      • świetnie wyjaśnione zagadnienia
      • duża porcja wiedzy
      • dobry intruktor
      • wiele materiałów ćwiczeniowych
      • atrakcyjna cena
      Cons
      • brak
      [Głosów:1    Średnia:5/5]

      ZOSTAW ODPOWIEDŹ

      Please enter your comment!
      Please enter your name here