PowerPoint 2013 kurs online

Jeśli myślałeś kiedykolwiek, że kursy internetowe nie są dla Ciebie, a wiedza komputerowa nie jest łatwo przyswajalna, mogę Cię przekonać, że się myliłeś. Najpopularniejszym wyborem wśród poszukujących rzetelnej wiedzy informatycznej cieszy się program PowerPoint 2013, przydatny w wielu sytuacjach zawodowych. Coraz więcej osób korzysta bowiem z komputera, by stworzyć różnorodne prezentacje. Te zaś muszą być przede wszystkim czytelne i atrakcyjne – w innym przypadku nie zyskają zainteresowania w środowisku docelowym.

Kurs wideo, dostępny online, o programie PowerPoint od podstaw pozwoli na poznanie wielu przydatnych narzędzi oraz skutecznych technik pracy. Może stanowić też dobre przypomnienie dla tych, którzy posiadają już pewną wiedzę z obszaru tworzenia slajdów.

Spis treści

Zasoby (treści i wiedza) kursu online PowerPoint 2013

Kurs PowerPoint 2013Kurs online pozwala na poszerzenie wiedzy informatycznej w zakresie tworzenia prezentacji. W łatwy i przystępny sposób prezentuje różnorodne metody tworzenia slajdów. Co ważne – oprócz metod – pokazuje też w jaki sposób wstawiać do slajdów określoną treść. Okazuje się bowiem, że ich zawartość stanowić mogą nie tylko słowa. Z powodzeniem umieścić w nich można klipy wideo, przejścia oraz animacje. Do tego podczas pracy z środowisku PowerPoint 2013, nierzadko pomocne okazują się tabele i wykresy, doskonale ilustrujące dane zjawisko. Kurs z powodzeniem pokaże również możliwości eksportowania prezentacji do różnych formatów wyjściowych.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Kurs podzielony jest na kilka modułów. W pierwszym z nich można poznać podstawy programu PowerPoint 2013 – i ta pierwsza część jest swoistym wprowadzeniem, vademecum najistotniejszych informacji na początek. Druga część dotyczy zagadnień z obszaru obrazów i grafiki. Podążając za lektorem dowiadujemy się, jak wstawiać obrazki, jak narysować dowolny kształt oraz w jaki sposób korzystać z grafiki typu SmartArt. Trzeci moduł kursu pozwala na opanowanie najważniejszych opcji dotyczących pokazu slajdu. Kursantom uda się zaprzyjaźnić z widokiem prezentera w programie PowerPoint 2013. Ostatni, czwarty etap szkolenia, mówi o dodatkowych, przydatnych funkcjach, z których warto korzystać podczas pracy z programem. Można m.in. nauczyć się, jak prawidłowo wstawiać odnośniki w slajdach oraz poznać sposób formatowania prezentacji do popularnego formatu PDF.

Przystępność kursu PowerPoint 2013 od podstaw

Kurs jest stworzony niemal dla każdego – wiele wiedzy wyniesie z niego zarówno zupełny laik, jak i osoba znająca podstawy obsługi programów komputerowych. Informacje wyniesione z kursu przydadzą się pracownikom biurowym różnego rodzaju przedsiębiorstw, ale także uczniom i studentom, chcącym poszerzyć swoją wiedzę.

Wiedza podzielona została na 50 filmów instruktażowych, w których główną rolę nauczyciela i przewodnika przyjął lektor. To on, krok po kroku, przedstawia kolejne punkty dotyczące programu PowerPoint 2013. Co ważne – lekcja nie odbywa się jednorazowo. Wszystkie z pokazanych lekcji zostają załączone w odpowiednich plikach. To wszystko z myślą o tym, by kursant mógł w każdej chwili powtórzyć dany materiał indywidualnie, według potrzeb.

Ocena instruktora w kursie internetowym PowerPoint 2013 od podstaw

Lektor prowadzący kurs jest osobą o odpowiednim wykształceniu i predyspozycjach pedagogicznych. Przedstawiana przez niego wiedza jest klarowna i rzeczowa. Nie ma sytuacji, które budziłyby jakiekolwiek wątpliwości – podążając za wskazówkami prowadzącego, wszystko nagle staje się łatwe, a obcowanie z komputerem z powodzeniem można zaliczyć do przyjemnych. Dużą satysfakcję osobistą sprawia też świadomość, że odtąd stworzenie prezentacji w programie PowerPoint 2013 wcale nie będzie problemem. I właśnie to jest ogromny plus kursu – to, że i w trakcie jego trwania, i po, ma się tę świadomość, że nie zmarnowało się czasu, ani pieniędzy.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie PowerPoint 2013

Dużym plusem kursu online jest możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy. Wszystkie z plików, z których korzysta lektor, po zaliczonym module zostają udostępnione kursantowi. Dzięki temu wiem, że nawet jeśli do końca nie zrozumiem istoty któregoś z punktów, będę mogła do niego wrócić i się doszkolić. W ten sposób osoby niezdecydowane mogą przekonać się do uczestnictwa w kursie. Nierzadko bowiem w ich świadomości istnieje wątpliwość, czy zdążą przyswoić wiedzę prezentowaną online. Formuła kursu podstawy programu PowerPoint 2013 pozwala zajrzeć do skarbnicy wiedzy w każdej chwili jego trwania oraz po jego zakończeniu.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online PowerPoint 2013 od podstaw

Kurs poleciłabym szczególnie osobom, które boją się rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem prezentacji w programie PowerPoint 2013. Wiedza podana łatwo i przystępnie, w miłej dla oka i ucha oprawie, sprawi przyjemność wszystkim użytkownikom szkolenia. Bo najważniejszy jest zawsze pierwszy krok – z najlepszym kursem na rynku od razu jest prościej.

PowerPoint 2013 od podstaw przyda się także tym, którzy chcieliby udoskonalić swoje umiejętności w tworzeniu slajdów i poznać różnorodne, nieznane dotąd możliwości, jakie daje program.

Kurs, mimo iż jest prowadzony na podstawie programu PowerPoint w wersji z 2013 roku, przedstawia wiedzę, którą wykorzystać można także podczas pracy ze starszymi wersjami – z 2007 i 2010 roku.

[P_REVIEW post_id=56323 visual=’full’]

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here