Word 2013 kurs online

Microsoft Word jest programem, który towarzyszy praktycznie każdej osobie pracującej w środowisku Windows. To narzędzie służące do pisania rozmaitych tekstów, które wykorzystujemy później w życiu codziennym. Od najprostszego przepisu kulinarnego, poprzez CV, na skomplikowanych rozprawach kończąc. Jest to program, którego używamy zarówno do celów prywatnych, jak i zawodowych, dlatego też niezwykle ważne jest, by wiedzieć w jaki sposób z niego korzystać i jakie daje on nam możliwości.

Właśnie z tych prozaicznych powodów korzystam z podobnych kursów, dzięki którym rozwijam swoje umiejętności i wiedzę, a także zdobywam nowe doświadczenia do pracy. Dziś opowiem o kursie niedawno odkrytym – Word 2013 od podstaw. Moim skromnym zdaniem, najlepszym w tej chwili dostępnym na rynku! Dlaczego? O tym już za chwilę.

Spis treści

Czego dowiemy się z kursu Word 2013 od podstaw?

Kurs Word 2013Postaram się, by moja recenzja w jak najpełniejszy sposób i najbardziej obiektywny oddała charakter kursu. Dlatego też zacznę od sprecyzowania, czego dotyczą zagadnienia poruszane na lekcjach – modułach. Z kursu dowiedzieć można się zatem wielu konkretów. To kurs z podstaw, dlatego też sięgnąć powinni po niego laicy.

Można podzielić go zasadniczo na kilka etapów. Pierwszy – daje możliwość poznania interfejsu Worda oraz umożliwia stworzenie plików i wykonanie podstawowych czynności, takich jak choćby drukowanie, zapisywanie (także w formacie PDF), edytowanie, itp. Ta część tak naprawdę to wnikliwe omówienie podstawowych czynności, jakie możliwe są do zrealizowania – są to zatem wspomniana edycja, jak i formatowanie tekstu, akapitów, plus wiele ciekawych technik i tricków, które ułatwiają pracę, a także uatrakcyjniają wizualnie dokument.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

To oczywiście nie wszystko – z kursu można nauczyć się sposobów i technik modyfikowania marginesów, rozmiarów stron, dzielenia tekstu na kolumny, etc. Poza tym można dowiedzieć się do czego służą i jak wykorzystać style, motywy, jak stworzyć tabele, czy wykorzystać podstawową grafikę w Wordzie. To ostatnie, to rzecz, która wykorzystywana jest w minimalnym stopniu przez wiele osób, z uwagi na to, iż nie wiedzą one jak korzystać z tego narzędzia.

Ogólnie kurs ten zawiera całe mnóstwo podstawowych informacji z zakresu obsługi programu Word, które dla wielu osób mogą okazać się bardzo szeroką wiedzą, o której nie mieli pojęcia.

Instruktor i sposób objaśnienia tematów w kursie online Word 2013

Profesjonalny lektor, który konkretnie i rzeczowo przedstawia liczne zagadnienia to spory atut kursu. Mankamentem może być natłok wiedzy jaką prezentuje, choć z drugiej strony jest to bardzo solidnie zrealizowany kurs, z wiadomościami niezbędnymi do tego, by pracować w Wordzie bez najmniejszych problemów. Tym samym zyskujemy bardzo dobry materiał z lektorem, który motywuje do nauki i jest prawdziwym, solidnym wsparciem dla kursanta.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie Word 2013

Kurs dostępny jest nie tylko w formie online, ale i na DVD. To solidna porcja niezbędnej wiedzy, jaką można wykorzystać na co dzień.

Warto ucząc się, równocześnie pracować na otwartym dokumencie Worda, wykonywać samodzielnie omawiane zagadnienia i powtarzać wszystko to, co widzimy na ekranie komputera, czy innego urządzenia mobilnego.

Kurs wypada naprawdę bardzo przyzwoicie pod tym kątem, a zyskana wiedza na kursie może zostać usystematyzowana poprzez samodzielne powtarzanie ćwiczeń z kursu.

Przystępność kursu Word 2013 od podstaw

Choć na rynku dostępnych jest całe mnóstwo podobnych kursów, uważam, że ten jest najbardziej rzetelnym i solidnym. Przede wszystkim zawiera on całe mnóstwo przydatnego materiału, dzięki któremu korzystanie z Worda stanie się proste i przyjemne. Uważam, że materiał rozłożony został z dużym rozmysłem, tak by potencjalny kursant w sposób naturalny, krok po kroku zdobył oczekiwaną wiedzę.

Kurs Word 2013 od podstaw da możliwość dogłębnego poznania tego niesamowitego narzędzia i późniejszego wykorzystania go w pracy. Po odbyciu kursu będziecie mieli wrażenie, że nie zmarnowaliście ani czasu, ani pieniędzy. Aspekt finansowy jest tu również istotny – kurs ten nauczy was naprawdę dużo, za naprawdę niewielkie pieniądze.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online Word 2013

Uważam, że choć jest to kurs z podstaw, to jego szeroki zakres spokojnie upoważnia do zakupienia go także przez osoby, którym wydaje się, że Word nie ma przed nimi tajemnic. Szybko zostaniecie wyprowadzeni z błędu! Dla mnie najlepszą sprawą była możliwość systematyzowania wiedzy przy pomocy ćwiczeń i testów, które pomogły mi w praktyce utrwalić wiedzę. Sam kurs trwający 4,5 godziny okazał się znakomitą bazą do tworzenia dokumentów znacznie ciekawszych i zdecydowanie lepszych niż do tej pory. Wiem, że wiedzę zdobytą na kursie wykorzystam niejeden raz, bo znacznie ułatwia ona pracę z Wordem. Choć sporo wiedziałam już na temat jego obsługi, kurs wniósł naprawdę dużo nowych rzeczy.

Serdecznie polecam każdemu, kto myśli poważnie o nauce. Dzięki stałym aktualizacjom będziecie na bieżąco z wiedzą oraz wszelkimi nowinkami. To ciekawie i fachowo zrealizowany kurs, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

[P_REVIEW post_id=56311 visual=’full’]

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here