Excel formuły i funkcje

Ważny dla każdego ekonomisty, matematyka, czy fizyka program, który w dużym stopniu ułatwia prace i obliczenia, czyli Excel jest narzędziem o ogromnych możliwościach wykorzystania. Narzędzie to jest bardzo rozbudowane i pozwala na wielorakie wykorzystanie. Pomocne zarówno w pracy, jak i w prywatnych sprawach – może być używane do prowadzenia budżetu domowego, czy różnych bardzo skomplikowanych rozliczeń i obliczeń. To kalkulacyjny arkusz, którego dogłębne poznanie mocno ułatwi życie osób, które potrzebują tego typu narzędzia.

Zasoby (treści i wiedza) kursu online Excel formuły i funkcje

Excel funkcje i formułyKurs, jaki macie przed sobą to zdecydowanie rzecz dla osób, których nie nazwiemy laikami. Jeśli naukę pobrać będą chciały osoby o małej wiedzy z tego zakresu, powinny sięgnąć raczej po pierwszą część dla początkujących. Ta z uwagi na stopień skomplikowania zagadnień przeznaczona jest dla osób, które znają przynajmniej podstawy Excela, a także dla profesjonalistów.

Z tego kursu skorzystają więc przede wszystkim osoby, które chcą poznać w 100 procentach potencjał jaki kryją funkcje i formuły Excela.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Najważniejsze zagadnienia które porusza kurs to techniki tworzenia formuł, wykorzystanie funkcji do rozmaitych zadań i obliczeń matematycznych. Są tu zatem omówione funkcje logiczne, funkcje wyszukujące, statystyczne, formuły tablicowe, funkcje matematyczne, referencyjne. Ponadto kurs ten omawia obszernie funkcje tekstowe, informacyjne, formuły z czasem i datą, formuły tablicowe i funkcje odwołań. To bardzo bogata wiedza zebrana w jednym kursie, który przewyższa inne tego typu kursy.

Przystępność kursu Excel formuły i funkcje

Kurs Excel dla zaawansowanych można uznać bodaj za najlepszy na rynku, jaki skierowany jest do profesjonalistów. Za taką oceną przemawia kilka czynników. Są to podejście do kursanta, profesjonalna wiedza przekazana w przystępny sposób, duża rzetelność oraz dobra jakość nagrań. Dzięki niemu można efektywnie zdobyć wiedzę i wykorzystywać funkcje, jakie dostępne są do różnorodnych wyliczeń.

Ocena instruktora w kursie internetowym Excel formuły i funkcje

Warto zwrócić uwagę na prowadzącego kurs. Lektor jest osobą wzbudzającą zaufanie do przekazywanych treści, potrafiącą zainteresować kursanta. Swada i swoboda z jaką omawia punkt po punkcie wskazane zagadnienia jest sporą zachętą i motywacją dla każdego, kto korzysta z jego wiedzy. Istotne jest również to, iż język kursu jest prosty i przystępny – choć omawiane są zagadnienia fachowe, treść zrozumie każdy. Autor kursu nie przeszarżował z natłokiem profesjonalnego słownictwa, które mogłoby w pewnym stopniu nużyć i sprawiać trudności w odbiorze materiału. Tym samym kurs może zostać wykorzystany i przez informatyka i przez ucznia gimnazjum, który poszerzyć chce swoją wiedzę z zakresu Excela.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie Excel 2013

Recenzja kursu nie byłaby pełna bez wskazania zalet jakie płyną z zamieszczenia materiałów dodatkowych dla osób biorących lekcje z Excela. Liczyć mogą oni na dodatki w postaci ćwiczeń i zadań dostępnych do każdego omawianego panelu. Tym sposobem uzyskać można nie tylko porcję teorii, ale i praktyki, co w przypadku tego rodzaju kursów ma kluczowe znaczenie dla efektów nauki i ich utrwalenia.

Kurs ten sprawia, że zyskujemy wiedzę, która nie byłaby dla nas dostępna nawet gdybyśmy uczyli się sami, na własną rękę. Ilość ciekawostek które zdradza nam autor kursu, możliwości które omawia i sposób w jaki możemy posługiwać się excelem jest niesamowita. To zaawansowana wiedza, dzięki której nie tylko poznamy więcej możliwości tego programu, ale i po raz pierwszy zetkniemy się z prawidłami jakie rządzą matematyką, fizyką, czy ekonomią. Zdecydowanie więc kurs ten polecam osobom zaawansowanym, studentom matematyki, ekonomii, informatyki, czy fizyki. Ale i zwykłym użytkownikom, którzy w pełni chcą wykorzystać potencjał tkwiący w programie do całkowicie prywatnych celów.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online Excel formuły i funkcje

Kurs Excel – zaawansowane funkcje i formuły ma mnóstwo zalet, których nie znajdziemy u konkurencji. Dogłębna analiza krok po kroku i niebywała przystępność to atut nie do podważenia. To prawdziwa bomba, jeśli zestawić kurs z konkurencyjnymi na temat Excela.

Zadowalająca jest wiedza jaką otrzymamy wraz z kilkudziesięcioma krótkimi filmami instruktażowymi odnoszącymi się do poszczególnych funkcji Excela. Całość kursu ujęta jest w pewną klamrę przyczynowo – skutkową. Każdy z elementów kursu został wprowadzony w odpowiednie miejsce, wszystkie panele tworzą spójną całość, bardzo jednolitą pod kątem treści i wiedzy. Kurs ten stanowi dobre uzupełnienie kursu podstawowego, systematyzującego zdobytą już wcześniej wiedzę. W moim przekonaniu jest najlepszym kursem Excela, jaki można zdobyć za tak rozsądną cenę i z tak dobrze omówionym tematem. To kurs dzięki któremu zyskuje się gruntowną wiedzę, bo przedstawiona jest ona zrozumiale i prosto. Każdy, kto z uwagą śledził będzie kurs oraz solidnie wykonywał zadania, może liczyć na szybkie przyswojenie wiedzy.

Polecam, bo całość jest naprawdę obiecująca. Łatwo na bieżąco poszerzać i uzupełniać wiedzę, równie łatwo do niej wrócić w razie potrzeby. Świetny kurs!

[P_REVIEW post_id=56392 visual=’full’]

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here