Kurs Excel 2007 zaawansowany

Pakiet biurowy programu Microsoft Office należy do najpopularniejszych programów. Nie można się bez nich obyć w żadnym biurze czy firmie, jest też stosowany w domach użytkowników. Niektóre z tych programów, jak Microsoft Word, nie sprawiają większego kłopotu w użytkowaniu, ponieważ są bardzo proste. Excel jednak jest już nieco bardziej skomplikowany i korzystanie z niego wymaga poznania podstawowych kwestii związanych z jego obsługą. Warto to zrobić, ponieważ program ten jest niezwykle przydatny, zwłaszcza jego bardziej zaawansowane funkcje. Pozwala między innymi tworzyć wykresy, tabele przestawne czy wykorzystywać sumy częściowe. Dobre opanowanie tego programu jest więc niezwykle przydatne i stanowi wielkie ułatwienie nie tylko w pracy biurowej, ale też w czynnościach wykonywanych przez prywatnych użytkowników na własny użytek.

Excel 2007 zaawansowanyWielką pomocą w opanowaniu Excela na zaawansowanym poziomie na pewno będzie dla każdego kurs online. Ci, którzy nie mają żadnego doświadczenia w korzystaniu z tego programu, mogą również zdecydować się na kurs dotyczący podstaw jego działania. Obie części pozwalają w niezwykle szybki i przystępny sposób nauczyć się perfekcyjnej obsługi tego przydatnego programu, więc jest to świetna propozycja nawet dla zupełnych laików w dziedzinie obsługi komputera.

Spis treści

Zasoby (treści i wiedza) zaawansowanego kursu online Excel 2007

Excel 2007 to nowoczesny program umożliwiający szybkie i bezproblemowe dokonywanie nawet skomplikowanych obliczeń, tworzenie atrakcyjnych wykresów czy tabel. W niektórych sytuacjach jest wręcz niezastąpiony, a kurs każdemu, nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z jego obsługą, nauczyć się korzystania z niego w sposób mistrzowski i szybki.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Bardzo wielką zaletą jest na pewno fakt, że kurs podzielony został na dwie części. Osoby, które mają podstawy do korzystania z tego programu, zdobyte na przykład na lekcjach informatyki w szkole, śmiało mogą od razu skorzystać z kursu na obsługę zaawansowaną.

Przystępność kursu Excel 2007 zaawansowany

Kolejną zaletę bezsprzecznie stanowi fakt, że kurs został stworzony w sposób bardzo przemyślany i bynajmniej nieprzypadkowy. Poszczególne etapy zostały ułożone w taki sposób, by kursant uczył się najpierw prostszych rzeczy, a potem, bo ich pełnym opanowaniu, przechodził stopniowo do trudniejszych, przy okazji utrwalając sobie zdobytą wiedzę. A co zawiera kurs? Wszystko, co najważniejsze i niezbędne do obsługi tego programu. Kursant uczy się wykorzystywać wszystkie jego atrakcyjne funkcje. Początkowo zajmuje się analizą danych, czyli sumami częściowymi, ich modyfikacją, a następnie formatowaniem sum częściowych, co jest już komputerową wyższą szkołą jazdy. Kolejny etap to tabele przestawne. Po krótkim wstępie zawierającym najważniejsze informacje, jakie każdy uczestnik kursu powinien posiąść, zaczyna się modyfikacja tabeli przestawnych, aktualizacja danych, potem zaś kursant uczy się filtrowania tabeli przestawnych i formatowania. Ostatni etap tej części stanowią wykresy przestawne.

Kolejne etapy są również szczegółowo i precyzyjnie przemyślane oraz zbudowane. Nic nie jest w nich przypadkowe. Uczestnik poznaje zagadnienia teoretyczne i praktyczne z między innymi funkcji statycznych, nagrywania i uruchamiania makra czy też ochrony danych. Jest to więc z pewnością bardzo wyczerpująca zawartość, co czyni kurs zdecydowanie najlepszym na rynku.

Ocena instruktora w zaawansowanym kursie internetowym Excel 2007

Bez wątpienia na pochwałę zasługuje fakt, że uczestnik kursu nie jest pozostawiony sam sobie. Lektor w przystępny i jasny sposób przeprowadza go przez poszczególne etapy, komentując oglądane filmiki, dzięki czemu kursant doskonale wie, co z czego wynika i dlaczego dzieje się tak, a nie inaczej. Poza tym kursant może sprawdzać swoją wiedzę, a jeśli coś nie jest do końca jasne albo wydaje mu się, że nie przyswoił sobie czegoś dobrze, może to na bieżąco uzupełniać, dzięki czemu po zakończeniu kursu zyskuje kompletną wiedzę i umiejętnością, a także może odebrać certyfikat potwierdzający ukończone szkolenie.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie Excel 2007 zaawansowany

Uczestnik kursu ma możliwość powtarzać to, czego się nauczył, gdyż dostaje do tego materiały. W ten sposób łatwo i przyjemnie utrwala wiedze zdobyta podczas kursu i nie musi martwić się, że być może w toku nauki coś pominął albo niezbyt dobrze zapamiętał. Ma to znaczenie zwłaszcza dla osób, które uczą się obsługi Excel 2007, bo jest im to potrzebne do pracy. Pozwala to wyeliminować ewentualne niedociągnięcia i umożliwia sprawne poruszanie się po programie od razu po zakończeniu szkolenia.

Moja opinia i rekomendacja o zaawansowanym kursie online Excel 2007

Jak już recenzja pokazała, jest to najlepszy i najbardziej dokładny tego rodzaju kurs na rynku. Można go polecić wszystkim, zarówno profesjonalistom, którzy potrzebują znajomości obsługi Excel 2007 do pracy, jak i wszystkim tym, którzy dla własnej satysfakcji czy potrzeb chcą poznać tajniki tego dość skomplikowanego programu. Kurs video jest niezwykle wygodny w korzystaniu, można poszerzyć swoją wiedze o cenne informacje w sposób komfortowy i czytelny, bez wychodzenia z domu, a także na bieżąco sprawdzać, czy przynosi on dobre skutki.

[P_REVIEW post_id=56541 visual=’full’]

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here