Kurs Word 2010 online

Word to podstawowy pogram, którego praktyczna znajomość wymagana jest w każdej pracy biurowej. Aplikacja bywa wykorzystywana nie tylko w aktywności zawodowej, lecz również bywa niezwykle przydatna w codziennym życiu, zarówno ucznia, studenta, jak i tych, którzy potrzebują sporządzić jakiekolwiek pismo, podanie, oświadczenie czy wniosek. Pisanie na maszynie już dawno wyszło z użytku, zastąpione przez komputer. Word jest właśnie takim programem komputerowym, który umożliwia pisanie, zapisywanie oraz drukowanie pism i dokumentów.

Zasoby (treści i wiedza) kursu online Word 2010

Kurs Word 2010Każda recenzja programu Word, jako edytora tekstowego, zawiera same superlatywy. Jest to bowiem program, który zachwyca rozbudowanymi możliwościami, przejrzystością i funkcjonalnością. Jednak, by w dobrym stopniu obsługiwać ten edytor tekstów i cieszyć się z profesjonalnych pism, należy dokładnie poznać jego funkcje i podstawy obsługi programu.

Oferowany kurs obsługi Word, stanowi najbardziej rozbudowaną, przystępną i kompleksową ofertę nauki obsługi programu, co czyni kurs, najlepszą dostępną na rynku propozycją szkolenia wideo. Kurs instruktażowy przeprowadzany jest na wersji programu z 2010 roku, jednak jest ona całkowicie przekładalna na nowsze wersje, w tym, najbardziej popularną i najczęściej używaną przez komputerowców wersję z 2013 roku.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Kurs jest kompleksowy i przekazuje wiedzę o wszystkich możliwościach wykorzystania i zastosowania programu Word. Kursant zapozna się z interfejsem edytora, pozna wszystkie jego narzędzia oraz funkcje, jakie one spełniają. Kurs zakłada naukę poprawnego sporządzania pism, ich edycję i formatowanie z wykorzystaniem takich ustawień jak marginesy, interlinie czy akapity. Dowiemy się również jak wykorzystywać i wstawiać w obręb tekstu elementy graficzne jak obrazki, zdjęcia, wykresy czy tabele, a także, jak poprawnie ustawić narzędzia sprawdzające poprawność pisowni. W trakcie kursu poznamy wszystkie możliwe opcje pracy z tekstem, jakie stwarza program Word.

Przystępność kursu Word 2010

Największą zaletą oferowanego kursu jest jego wyjątkowa przystępność. Omawiana propozycja nauki obsługi programu Word, gwarantuje wysoką przejrzystość przedstawianej wiedzy oraz łatwość jej przyswojenia, nawet dla laika, który do tej pory nie miał styczności z programem. Wszystkie omawiane przez lektora aspekty są dokładnie i powoli tłumaczone, bez pomijania ważnych szczegółów. Lektor przedstawiając omawiane zagadnienia, zaczyna od dokładnego wyjaśnienia i omówienia podstaw, bez założenia, że rzeczy z pozoru oczywiste znane są wszystkim, stwarzając dzięki temu możliwość całkowitego przyswojenia omawianych zagadnień przez użytkowników na każdym poziomie zaawansowania, również tych, których wiedza o obsłudze programu jest zerowa. Dzięki temu, kursant zyskuje gwarancję, że żadna z istotnych funkcji programu, nie zostanie pominięta.

Kurs składa się z 47 odrębnych modułów, stanowiących bloki tematyczne. Zaczynamy przygodę z programem od podstaw, które oswoją nas z wizualną stroną aplikacji. Kurs płynnie przechodzi z modułu wprowadzającego, na kolejne, wprowadzane stopniowo w taki sposób, by wiedza przekazywana w kolejnych częściach się skutecznie zazębiała. Kurs składa się z jedenastu modułów tematycznych. Naukę zaczniemy od „Podstaw”, które zapoznają nas z interfejsem programu i funkcjami zarządzania dokumentem, znajdującymi się w przycisku „plik”. Następnie poznamy „Podstawy edycji” tekstu, takie jak wycinanie, przenoszenie czy kopiowanie fraz. W dalszej części lektor wprowadzi nas w zagadnienia z zakresu „Formatowania”, „Formatowania i akapitów”, „Stylów”, „Grafiki”, „Tabel”, „Układu strony”, „Dodatkowych elementów” jak wprowadzanie nagłówka czy stopki, „Współpracy z programem Excel” oraz „Różnymi zagadnieniami” wśród, których znajdzie się m. in. aspekt sprawdzania poprawności pisowni.

Ocena instruktora w kursie internetowym Word 2010

Kolejnym atutem kursu jest bardzo dobra komunikacja lektora z kursantem. Prowadzący charakteryzuje się przyjemną barwą głosu, bardzo dobrą dykcją oraz wzorowym sposobem artykułowania. Wiedzę przekazuje w sposób przystępny i potrafi wytworzyć poczucie współpracy i więzi z odbiorcą, sprawiając efekt niemal bezpośredniego obcowania z kursantem.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie Word 2010

Dużym plusem kursu jest możliwość bieżącego testowania przyswajanej wiedzy i umiejętności praktycznej obsługi programu. Każdy kursant otrzymuje materiały, które stanowią zbiór testów, zadań i pytań dotyczących nauki. Dzięki temu, każdy uczestnik szkolenia zyskuje możliwość samodzielnego wykonania wszystkich czynności prezentowanych przez lektora i może utrwalić świeżo zdobytą wiedzę.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online Word 2010 esencja

Po zapoznaniu się z kursem, recenzja szkolenia może być jedynie pozytywna. Szkolenie jest kierowane zarówno do tych, którzy nigdy nie mieli okazji korzystać z programu Word, jak i tych, którzy posiadają podstawową wiedzę oraz dla średnio zaawansowanych użytkowników programu Word, którzy pragną poszerzyć swoje umiejętności i wprowadzić do swoich prac zaawansowane funkcje, jakie stwarza program. Kurs jest kompleksowy i stwarza możliwość całościowego zapoznania się z możliwościami programu. Szkolenie jest przede wszystkim przejrzyste i przystępne, a wiedza przekazywana jest w sposób przyjemny i czytelny. Z całą odpowiedzialnością polecam ten kurs wideo.

[P_REVIEW post_id=56348 visual=’full’]

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here