PowerPoint 2010

Power Point to idealny program do tworzenia prezentacji, wykorzystywany bardzo często przez uczniów, studentów, a także w pracy. Przy pomocy slajdów, które można wyświetlać z użyciem monitora lub też projektora można stworzyć swego rodzaju film, przewijany slajd za slajdem. To dość proste z pozoru narzędzie można wykorzystać znacznie szerzej, niż potrafi zrobić to większość z nas. Dlatego warto zapisać się na kurs PowerPoint 2010 esencja, który przybliży, rozszerzy i usystematyzuje wiedzę na temat możliwości jakie daje użytkowanie Power Pointa.

Zasoby (treści i wiedza) kursu online PowerPoint 2010

powerpoint 2010 kursZakupując kurs Power Point 2010 esencja liczyć można się z otrzymaniem porcji solidnej i bardzo rzetelnej wiedzy z zakresu obsługi, a także możliwości jakie stwarza użytkowanie programu. Kurs przedstawia szereg zagadnień, które przydatne są w codziennym użytkowaniu i którym zawdzięczamy wiele możliwości wykonania wspaniałych prezentacji.

Na kursie nauczymy się jak wykorzystać dostępne w Power Poincie narzędzia. Ich możliwości są bardzo szerokie i wykraczają mocno poza te, które używane i stosowane są najczęściej przez laików. Warto poznać moc tkwiącą w programie i nauczyć się tworzyć prezentacje, które będą wyróżniać nas na tle konkurencji. Dlatego też sięgnięcie po ten kurs jest bardzo rozsądną decyzją, zwłaszcza jeśli chcemy dowiedzieć się nieco więcej na temat podstaw, a także samego tworzenia prezentacji, edycji tekstu, grafiki multimediów, tabel i wykresów, a także animacji i przejść, czy odtwarzania prezentacji.

Jeśli wydaje się wam, że zagadnienia te są banalne i nie potrzebny wam żaden kurs, jesteście z całą pewnością w błędzie. Przekonacie się, jak wielkim nieporozumieniem jest takie myślenie i jak przydatną wiedzę skrywa w sobie ten kurs.

SPRAWDŹ OPINIE KURSANTÓW >>

Zagadnienia, które zostały omówione w kursie PowerPoint 2010 esencja, to w istocie prawdziwa esencja wiedzy na temat działania programu. To swoiste kompendium podstawowej wiedzy mocno wspomagającej pracę w programie. Jest tu więc sporo informacji podstawowych, jak i szereg wykraczających poza podstawy pracy w programie. Warto sięgnąć po niego jeśli w szybkim czasie pragnie się opanować podstawy wiedzy na temat tworzenia prezentacji. Jednocześnie sporą dawkę wiedzy wyniosą z kursu i ci, którym podstawy Power Pointa nie są obce, a którzy chcieliby podsumować, usystematyzować i nieco poszerzyć swoją wiedzę. To okazja do poznania szeregu narzędzi oraz technik, jakie pozwalają pracować z prezentacjami.

Przystępność kursu PowerPoint 2010

Kurs pochwalić można za jasność i przejrzystość przekazu. Zawarte w nim treści zostały przedstawione w przystępny sposób, który zrozumiały jest nawet dla osób będących na bakier z komputerem… Klarowny sposób w jaki opowiedziano o poszczególnych funkcjach sprawia, że nawet osoby oporne na wiedzę informatyczną szybko przyswoją ją sobie. Podobne odczucia będą miały i osoby, które posiadają solidną już porcję wiedzy z obsługi Power Pointa. Także i oni zadowoleni będą z poziomu, jakości oraz wiedzy przekazywanej w tym kursie.

Całość kursu rozłożona została na poszczególne moduły zawierające przeszło 40 filmów. Początek to najprostsze, podstawowe zagadnienia, które stopniowo przechodzą w coraz bardziej złożone i skomplikowane. Przechodzimy zatem stopniowo od interfejsu, poprzez tworzenie dokumentów, dostosowywanie programu do własnych potrzeb, aż do tworzenia skomplikowanych prezentacji z użyciem rozmaitych narzędzi, w tym grafiki oraz multimediów.

Ocena instruktora w kursie internetowym PowerPoint 2010

Całość kursu zaprezentowano z dużą przejrzystością. Duży atut stanowi tu osoba lektora, który przedstawia zagadnienia z dużą dozą swobody i ze swadą. Przyjemnie i przystępnie. Profesjonalizm podejścia zarówno do treści, jak i realizacji kursu sprawia, że musi on otrzymać pozytywne noty. Stąd dobra recenzja ze strony dużej ilości użytkowników, także i mojej. Wartościowa wiedza plus dobra jakość nagrań oraz możliwość dostępu do kursu przy użyciu urządzeń mobilnych to kolejne pozytywy. To kurs, który można pochwalić za profesjonalne podejście.

Testowanie zdobytej wiedzy w kursie PowerPoint 2010

Wspomniany już dostęp do kursu za pomocą urządzeń mobilnych, a także płyta DVD sprawiają, że można uzyskać łatwy dostęp do kursu w dowolnie wybranym momencie oraz w dogodnych warunkach. Równocześnie posiadamy możliwość utrwalenia wiedzy poprzez powtórki – do tego celu wykorzystać można zestaw ćwiczeń, jakie dodano do kursu i poszczególnych modułów.

Moja opinia i rekomendacja o kursie online PowerPoint 2010 esencja

Odpowiadając na tak postawione pytanie, odpowiedź może być tylko jedna. Tak. W kursie tym znajdziemy rzetelną wiedzę, bez jakiegokolwiek lania wody. Jest to profesjonalny kurs, który sprawi, że szybko nauczyć można się podstaw obsługi Power Pointa – solidnie, nie pobieżnie. Czytelnie, rzeczowo, jasno i na temat. A jednocześnie ciekawie.

Dzięki temu kursowi tworzenie prezentacji nie przysporzy żadnych trudności, a równocześnie pozwoli robić je w sposób ciekawy, z użyciem narzędzi o których nie wszyscy korzystający z programu wiedzą, lub potrafią wykorzystać. Taka recenzja mówi sama za siebie – uważam, że to bardzo dobry kurs, który bije konkurencję na łopatki.

Kurs PowerPoint 2010 esencja Cena detaliczna: zł42
Kurs PowerPoint 2010 esencja
9.4
Zasoby / treść 10/10
  Przystępność kursu 9/10
   Instruktor / komunikacja 9/10
    Testowanie zdobytej wiedzy 9/10
     Cena / jakość 10/10
      Pros
      • przejrzystość kursu
      • pokaźny zestaw ćwiczeń
      • spora dawka wiedzy
      • stopniowanie przekazywanych informacji
      • świetna cena
      Cons
      • brak
      [Głosów:1    Średnia:5/5]

      ZOSTAW ODPOWIEDŹ

      Please enter your comment!
      Please enter your name here